AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ରାଜାମୌଲିଙ୍କୁ ଲାଗିଲା ବଡ ଝଟକା, ଓସ୍କାର ପୂର୍ବରୁ ବାଫଟା ନୋମିନେନରୁ ବାହାରିଲା ‘RRR’

20/01/2023 at 9:57 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୦।୦୧: ‘ଓସ୍କାର ୨୦୨୩’ ପୂର୍ବରୁ, ଏସ୍ ରାଜାମୌଲିଙ୍କୁ ଏକ ବଡ ଝଟକା ଲାଗିଛି । ଜୁନିୟର ଏନଟିଆର ଏବଂ ରାମ ଚରଣର ଫିଲ୍ମ RRR ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଆରଆରଆର’ କୁ BAFTA ୨୦୨୩ ନାମାଙ୍କନ ତାଲିକାରୁ ବାହାରି ଯାଇଛି।

ହଁ, ଆଜି ‘ବାଫଟା’ ଦୌଡ଼ରେ ଭାଗ ନେଉଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏସ୍ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଆରଆରଆର’ ଏହି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି। ତଥାପି, ବାଫଟା-୨୦୨୩ ରୁ ଭାରତର ଆଶା ଶେଷ ହୋଇନାହିଁ । କହିବାକୁ ଗଲେ ହାଇ-ଫାଇ ଅଭିଯାନ ପରେ ମଧ୍ୟ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଗଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି’ ବାଫଟା ୨୦୨୩ର ଲମ୍ବା ତାଲିକାରୁ ବାହାରି ଯାଇଛି। ଏଥି ସହିତ ‘ଆରଆରଆର’ କୁ ବି ତାଲିକାରୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

କହିବାକୁ ଗଲେ ‘ଆରଆରଆର ‘ଫିଲ୍ମ ନୋ ଇଂରାଜୀ ଭାଷାରେ’ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଗୀତ ‘ନାଟୁ-ନାଟୁ’ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସଙ୍ଗୀତ ବର୍ଗରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲା। ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି । ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଶୌନକ ସେନଙ୍କ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ‘ଅଲ୍ ଦି ବ୍ରିଦସ୍‌’ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ବର୍ଗରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି। ଏହା ହେଉଛି ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ କାହାଣୀ ।

   Related Posts