suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ଟେଲିଭିଜନ ଦୁନିଆରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ରାଜ୍ କୁନ୍ଦ୍ରା, ସଲମାନଙ୍କ ଶୋରେ ମାରିବେ ଏଣ୍ଟ୍ରି!

6/09/2022 at 2:41 PM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୬/୦୯: ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପପୁଲାର ରିଆଲିଟି ସୋ ବିଗ୍ ବସ୍ ଏହାର ନୂଆ ସିଜନ୍ ସହିତ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଶୋ’କୁ ନେଇ ଗୁଜବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି । ଏହି ଶୋ’ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ବିଷୟରେ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ଶୋ’ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ବିଷୟରେ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ।

କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ତାଲିକାରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ନୂଆ ନାମ ବିଷୟରେ ଜାଣି ଆପଣ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ । ନୂଆ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରିଆଲିଟି ସୋ ବିଗ୍ ବସ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି, ଶୋ’ର ନିର୍ମାତା ଏବଂ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଗ୍ ବସ୍ ରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି।

ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୬ରେ ଯୋଗ ଦେବେ । ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶମିତା ଶେଟ୍ଟୀ ବିଗ୍ ବସ୍ ର ଶେଷ ସିଜନରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଶମିତା ସେଟ୍ଟୀ ପୂର୍ବରୁ ବିଗ୍ ବସ୍ OTT ର ଏକ ଅଂଶିଦାର ଥିଲେ । ଶୋ’ରେ ଶମିତାଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଦବଙ୍ଗୀ ଅନ୍ଦାଜଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । ଯାହାକି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ତଥାପି ସେ ବିଜେତା ହୋଇପାରିନିଥିଲେ ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା, ଅତୀତରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି । ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ନାମ ଅନେକ ବିବାଦ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇଛି । ଯାହା ପରେ ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ସେ ଟ୍ୱିଟରକୁ ବ୍ୟାକ୍ କରିଥିଲେ । ରାଜ ଅନେକ ବିବାଦକୁ ନେଇ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ସେ ବିଗ୍ ବସ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ସହିତ ଶୋ’କୁ ସ୍ୱଭାବିକ କରିପାରିବେ ବୋଲି ଆଶା ।

   Related Posts