ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଡେପୁଟୀ କଲେକ୍ଟର ସୃୃଷ୍ଟି କଲେ ଉଦାହରଣ, ଲକଡାଉନ୍ ପାଇଁ ଘୁଞ୍ଚାଇଲେ ନିଜ ବାହାଘର

26/03/2020 at 11:27 AM

ରାୟପୁର, ୨୬|୦୩: କରୋନା ଭାଇରସର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ସାରା ଦେଶରେ ୨୧ ଦିନ ଯାଏଁ ଲକଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ ଘରେ ରହିଛନ୍ତି । ସାମାଜିକ ଦୂରତା ମଧ୍ୟ ରକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଉପରେ ପଡିବାରେ ଲାଗିଛି । ଛତିଶଗଡ ରାୟପୁରର ଡେପୁଟି କଲେକ୍ଟର ଶିତଲ ବଂଶଲ ନିଜ ବିବାହକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ସହ ଏକକ ଅନନ୍ୟ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।

ଡେପୁଟୀ କଲେକ୍ଟର ଶିତଲ ବଂଶଲ ଓ ଇଣ୍ଡିଆନ ଫରେଷ୍ଟ୍ ସର୍ଭିସ ଅଫିସର ଆୟୁଷଙ୍କ ବିବାହ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୬ ଅର୍ଥାତ ଗୁରୁବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ବିବାହକୁ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ବିବାହକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

ଶିତଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ସେ ବିବାହ କରନ୍ତି ତେବେ ସମାଜକୁ ଭୁଲ ବାର୍ତ୍ତା ଯିବ । କାରଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ରକ୍ଷା କରିବାକୁ କୁହାଯାଉଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସରିଥିଲା । କାର୍ଡ ଛପା ଯାଇଥିଲା। ଘର ସାଜସଜ୍ଜା ମଧ୍ୟ ସରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ ସବୁକିଛି ବିଗାଡି ଦେଇଥିଲା । ତେବେ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସାରା ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts