Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଏବେ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ରେ ମିଳିବ PNR ଷ୍ଟାଟସ୍, ଟ୍ରେନ୍‌ର ଲାଇଭ୍ ଲୋକେସନ ସହ ଅନ୍ୟ ଜରୁରୀ ସୂଚନା

4/12/2020 at 1:02 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୪।୧୨: ଟ୍ରେନ୍ ସହ ଜଡିତ ସୂଚନା ପାଇଁ ଭିନ୍ନ-ଭିନ୍ନ ଓ୍ବେବସାଇଟ୍ ର ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା । ମାତ୍ର ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଷ୍ଟାଟଅପ୍ Railofy ନିଜ ଆପ୍ ରେ ଏମିତି ଏକ ଫିଚର ଆଣିଛି ଯାହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଲୋମାନେ ପିଏନଆର ଷ୍ଟାଟସ, ଟ୍ରେନ୍ ଯାତ୍ରା ସୂଚନା, ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟେସନ ସମେତ ଅନେକ ସୂଚନା ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ପାଇପାରିବେ । Railofyର ଏହି ଫିଚରର ଲାଭ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ୟୁଜର୍ସ ଓ୍ବାଟସଆପ୍ ନମ୍ବରରେ ନିଜ ୧୦ ନମ୍ବର ବିଶିଷ୍ଟ ପିଏନଆର ନମ୍ବର ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହାପରେ ଳାଇଭ୍ ଷ୍ଟେସନ ଅଲର୍ଟ ସମେତ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସୂଚନା ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଓ୍ବାଟସଆପ୍ ରେ ମିଳିପାରିବ ।

ଏହି ଫିଚରର ଲାଭ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଏହି ହ୍ବାଟସଆପ୍ ନମ୍ବର +୯୧୯୮୮୧୧୯୩୩୨୨ରେ ନିଜ ପିଏନଆର ନମ୍ବର ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହାପରେ ପିଏନଆର ଷ୍ଟାଟସ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜଣାପଡିବ ଯେ, ତାଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କନଫର୍ମ ହୋଇଛି ନା ଓ୍ବେଟିଙ୍ଗ ଲିଷ୍ଟରେ ଅଛି । ଏହାସହ ଯଦି ଆରଏସି ଅଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଏହି ଆପ୍ ଜରିଆରେ ମିଳିଯିବ । ଟ୍ରେନ୍ ର ଲାଇଭ୍ ଲୋକେସନ ସହ ଯଦି ଟ୍ରେନ୍ ବିଳମ୍ବରେ ଅଛି ତେବେ ତାହାର ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ହ୍ବାଟସଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମିଳିଯିବ ।

Railofy ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରାୟ ୬୦ ଲକ୍ଷ ଯାତ୍ରୀ ଗୁଗୁଲରେ ଆଇଆରସିଟିସି ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ସୂଚନା ଖୋଜନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ କୌଣସି ଉତ୍ତର ମିଳେନାହିଁ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ Railofy ନୂଆ ଫିଚର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଏହା ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା । ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ପକ୍ଷରୁ ଟ୍ରେନ୍ ଟିକେଟ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ସେହି ରୁଟ୍ ରେ ଅନ୍ୟ ଟ୍ରାଭେଲିଂ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକୁ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଥାଏ । ଏହାଦ୍ବାରା ୟୁଜର୍ସଙ୍କର ନା କେବଳ ସମୟ ସଞ୍ଚୟ କରେ ନାହିଁ ବରଂ ଯାତ୍ରାକୁ ମଧ୍ୟ ସହଜ କରିଥାଏ ।

Railofy କହିଛି ଯେ, ଆପ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଟିକେଟ୍ କାଟିବାବେଳେ ମୂଲ୍ୟ ତୁଳନା କରି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ବିକଳ୍ପ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିପାରିବେ । ଏହା ସହିତ ଯାତ୍ରାର ସମୟ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥାଏ ।

   Related Posts