ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

କଳାବଜାରୀ ହୁସିଆର୍‌, ଔଷଧ ଦୋକାନ ଉପରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ଚଢାଉ

18/03/2020 at 3:12 PM

ଯାଜପୁର ୧୮।୦୩ : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବ୍ୟାସନଗର ସହରର ବିଭିନ୍ନ ଔଷଧ ଦୋକାନରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବିଭାଗର ଚଢାଉ । ମାସ୍କ, ହ୍ୟାଣ୍ଡୱାସ୍ ଓ ସାନିଟାଇଜର୍ କଳାବଜାରୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ  ଚଢାଉ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି  । ଡ୍ରଗ ଇନିସ୍‌ପେକ୍ଟରଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଚଢାଉ କରାଯାଇଛି ।

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଭୟରେ ଲୋକେ ମାସ୍କ, ହ୍ୟାଣ୍ଡୱାସ୍ ଓ ସାନିଟାଇଜର୍ ନେବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ  ଔଷଧ ଦୋକାନରେ ଭିଡ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ କିଛି ଅସାଧୁ ବ୍ୟବସାୟୀ ଚଢା ଦରରେ ଏସବୁ ସାମଗ୍ରୀ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ  ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଜିଲ୍ଲା ଡ୍ରଗ୍ ଇନସ୍‌ପେକ୍ଟରଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ଟିମ୍ ବ୍ୟାସନଗର ସହରରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ମେଡିସିନ୍ ଷ୍ଟୋର ଉପରେ ଚଢାଉ କରିଛି । ଚଢାଉ ସମୟରେ ଦୋକାନରେ କେତେ ମାସ୍କ, ହ୍ୟାଣ୍ଡୱାସ୍ ଓ ସାନିଟାଇଜର୍ ମହଜୁଦ ଅଛି । କେତେ ଦରରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି ତାର ତଦାରଖ କରିଥିଲେ । ଯଦି କୌଣସି ଓୌଷଧ ଦୋକାନୀ ଚଢା ଦରରେ ଏହି ସାମଗ୍ରୀ ବିକ୍ରି କରନ୍ତି ।  ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ଡ୍ରଗ୍ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts