scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କାନ୍ସରେ ଆସିବ ରାହୁଲ ରୟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ , ୩୩ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ‘ଆଶିକୀ’ରେ ଜିତିଥିଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ହୃଦୟ

14/05/2023 at 12:35 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୪।୦୫: କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ପାଇଁ ଚାଲିଛି ପ୍ରସ୍ତୁତି । ବଲିଉଡର ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଏଥର କାନ୍ସରେ ସ୍ଥାନ ହାସଲ ତିଆରି କରିଛି। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କେନେଡିର ଟିଜରକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ସବୁଠାରେ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆଉ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଛି । ଯାହା କାନ୍ସରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ୧୬ ମେ’ରୁ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ । ଫିଲ୍ମର ନାମ ଆଗ୍ରା ଏବଂ ଏହାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ହେଉଛନ୍ତି ରାହୁଲ ରୟ, ଯିଏ ଆଶିକୀ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ରାହୁଲ ରୟ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ତାରକା ଯିଏ କେବଳ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜର ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ। ସେ ଆଶିକୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଅଭିନେତା ପରଦାରୁ ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ୧୦-୧୫ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାହା ଚାଲିନଥିଲା। ତାଙ୍କର ୨୦୨୦ରେ ଆସିଥିଲା ଫିଲ୍ମ ଆଗ୍ରା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ପାଇଁ ସିଲେକ୍ଟ ହୋଇଛି ।

ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କେନେଡି ପରେ ଏହା ଭାରତର ଦ୍ୱିତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର। ଯାହା କାନ୍ସର ପ୍ରିମିୟର୍ ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହୋଇଛି ।ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ରାହୁଲ ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ଏହା କାନୁ ବେହେଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ଏବଂ ସାରେଗାମା ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍, UFO ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ଏବଂ O28 ଫିଲ୍ମ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ । ଏହି ବଡ ଫ୍ରେଞ୍ଚ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ମେ ୧୬ ରୁ ୨୭ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରିମିୟର ହେବ ।

   Related Posts