ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ୱ, ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ପରେ ହେବେ କେକେଆରର ମେଣ୍ଟର!

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 09, 2024 IST

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୭: ୨୦୨୪ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବା ପରେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ଥଟ୍ଟା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବେକାର ଏବଂ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସିଛି ଯେ ଦ୍ରାବିଡ଼ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଯଦି ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଆଇପିଏଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ । 

ଯଦି ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । କେକେଆର୍ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଦଳର ମେଣ୍ଟର ପଦ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । 

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ରେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର କେକେଆରର ପରାମର୍ଶଦାତା ଥିଲେ ଏବଂ ଦଳ ମଧ୍ୟ ଚାମ୍ପିୟନ ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ କେକେଆର ଛାଡିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ଏହାର ପରାମର୍ଶଦାତା କରିବାକୁ କେକେଆର ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ତେବେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଆଇପିଏଲରେ ଦୀର୍ଘ ଅଭିଜ୍ଞତା ରହିଛି । 


ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ଆଇପିଏଲରେ ୮୯ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସର କୋଚ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି । ଦ୍ରାବିଡ ନିକଟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିଅନ୍ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କେକେଆର୍ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଭେଟେରାନ୍ ସେମାନଙ୍କ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବେ। ଯଦି ଦ୍ରାବିଡ କେକେଆରରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ସେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ପାଇପାରିବେ । 

ବିସିସିଆଇ ଦ୍ୱାରା ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ବାର୍ଷିକ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଉଥିଲା, ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ସେ କେକେଆରରୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅର୍ଥ ପାଇପାରନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବା ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଜୋରରେ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଉଛି । ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ଗାର୍ଡ ଅଫ୍ ଅନର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା । ଦ୍ରାବିଡ ଅତିଥି ଭାବରେ ଏକ ଏକାଡେମୀକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଥିଲା । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.