scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଆରସିଏମ କଲେଜରେ ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ! ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟକୁ ନେଇ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ସିନିୟରଙ୍କ ଜୁଲମ

3/12/2022 at 9:36 AM

ଖଲ୍ଲିକୋଟ ୦୩/୧୨: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଏବେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କଲେଜରୁ ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ ଆସୁଛି । ଏବେ ପୁଣି ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଆରସିଏମ କଲେଜରୁ ଆସିଛି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ । କଲେଜର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟକୁ ନେଇ ଜଣେ ସିନିୟର ଛାତ୍ର ଅଣ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ମିଶି ଜୁନିୟର ଛାତ୍ରଙ୍କ ଉପରେ ଜୁଲୁମ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କମର୍ସର ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ ଛାତ୍ର ବବୁଲ ରାଉଳ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଛନ୍ତି ।

ସୌଭାଗ୍ୟ ଜିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ କଲେଜରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଚାନ୍ଦା ଆଣିବାକୁ ବବୁଲ କୁଆଡେ ଚାପ ପ୍ରୟୋଗ କରୁଥିଲେ । ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ବିଧାୟିକା ଙ୍କ ଠାରୁ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଚାନ୍ଦା ଆଣିବାକୁ ବବୁଲ ଚାପ ପ୍ରୟୋଗ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସରକାରୀ କଲେଜରେ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ବିଧାୟିକା କାହିଁକି ଚାନ୍ଦା ଦେବେ ବୋଲି ସୌଭାଗ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ।

ଏହାକୁ ନେଇ କଲେଜ ପରିସରରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଜଣେ ଅଣ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ମିଶି ବବୁଲ ଜୁନିୟର ଛାତ୍ର ସୌଭାଗ୍ୟଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏ ନେଇ ସୌଭାଗ୍ୟ ମାଡ଼ ଖାଉଥିବା ସମୟରେ ଦେଖିଥିବା କିଛି ଛାତ୍ର ଙ୍କ ଦସ୍ତଖତ ସମ୍ବଳିତ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ର କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଆରସିଏମ କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବିମଳ ପ୍ରସାଦ ସାହୁଏହାକୁ କଲେଜର ଶୃଙ୍ଖଳା ଗତ କମିଟି ନିକଟରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବି ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଆଜି ଶୃଙ୍ଖଳା କମିଟିର ବୈଠକ ବସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts