oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆଧୁନିକ ଯୁଗରେ ଅନନ୍ତଙ୍କୁ ଲାଗିଛି ରେଡ଼ିଓର ମୋହ, ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ଭଜନ ଶୁଣି କାଟୁଛନ୍ତି ଦିନ

8/08/2022 at 12:02 PM

ଜଳେଶ୍ୱର ୦୮/୦୮: ଡିଜିଟାଲ ଯୁଗରେ ପିଲା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବୟସ୍କଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ଼ ମୋବାଇଲ ସେଟ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି । ଦିନକୁ ଦିନ ଏହି ଟ୍ରେଣ୍ଡ ବଢୁଥିବା ବେଳେ ଏବେବି ଆଦର ରହିଛି ରେଡ଼ିଓରେ । ନିଜର ଅବସର ସମୟରେ ରେଡ଼ିଓରୁ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଶୁଣି ମନକୁ ପ୍ରଫୁଲ କରୁଛନ୍ତି ବୃଦ୍ଧ । ରେଡ଼ିଓକୁ ନେଇ ସେ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ।

ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଆପାଳ ବ୍ଲକ ବ୍ଲକ ଖଗଡାପାଳ ଗ୍ରାମର ଅନନ୍ତ ରଣା । ବୟସ ପାଖାପାଖି ୬୦ । ଗରିବ ଅନନ୍ତ ଜାତିରେ କମାର । ପରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ ପାଇଁ ବାଲିଆପାଳ ସିମୁଳିଆ ମାର୍କେଟରେ ଏକ ଶାଳ କରି ପୁରୁଣା ଲୁହା ଜିନିଷ ପଜେଇ ଧାର କରନ୍ତି । ସେଥିରୁ ଯାହା ଦୁଇ ପଇସା ପାଆନ୍ତି ପରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ କରନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏବେ ବି ରେଡ଼ିଓର ମୋହ ରହିଛି । କାମ କରୁଥିବା ସମୟ କିମ୍ବା କାମରୁ ଅବସାଦ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ରେଡ଼ିଓର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଶୁଣି ମନକୁ କରନ୍ତି ପ୍ରଫୁଲ । ସେ ରେଡ଼ିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଏଫେମରୁ ଗୀତ ଶୁଣିବା ସହିତ ଖବର ଶୁଣି ଆନନ୍ଦ ପାଆନ୍ତି ।

ପିଲାଟି ଦିନରୁ ରେଡ଼ିଓ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଆଦର ଜମିଥିଲା ବେଳେ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ଏହାର ମୋହ ଛାଡି ପାରି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୁଗରେ ଅନନ୍ତଙ୍କ ରେଡ଼ିଓ ପ୍ରତି ମୋହକୁ ଦେଖି ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ମାନେ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts