ନା ହୀରା, ନା ମୋତି.. ହଳଦୀ ସମାରୋହରେ ଫୁଲରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଓଢଣୀ ପକାଇଲେ ରାଧିକା

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 10, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୦।୦୭: ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟ। ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ୧୨ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୪ରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବ ସମାରୋହ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି। କପଲଙ୍କ ହଲଦୀ ସମାରୋହ ଜୁଲାଇ ୮, ୨୦୨୪ରେ ହୋଇଥିଲା। ଯାହା ଝଲକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।    


ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ହଲଦୀ ଲୁକ୍ ର କିଛି ଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ରାଧିକା ଡିଜାଇନର୍ ଅନାମିକା ଖାନ୍ନାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିଲେ।  ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ପୁଷ୍ପଗୁଚ୍ଛରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିଲା ତାଙ୍କ ଓଢଣୀ। ଯାହା ରାଧିକାଙ୍କ ଲୁକ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚମଦାର କରୁଥିଲା । ତାଙ୍କର ଓଢଣୀଟି ମଲ୍ଲୀ ଫୁଲରେ ତିଆରି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ଡରରେ ହଳଦିଆ ଗେଣ୍ଡୁ ଫୁଲ ଥିଲା । ଏହା ସହ କନ୍ୟାକୁ ହାଲୁକା ମେକଅପ୍ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ରାଧିକା ତାଙ୍କ ଲୁକ୍‌କୁ ସୁନ୍ଦର ପୁଷ୍ପ ଅଳଙ୍କାରଏକ ଚୋକ୍କର ହାରମେଳକ କାନଫୁଲ ଏବଂ ହାତକୁ ଫୁଲ ସହିତ ଲୁକ୍କୁ କମ୍ପଲିଟ କରିଥିଲେ। 



ରାଧିକାର ଏହି ଡୁପଟ୍ଟାରେ ୯୦ ରୁ ଅଧିକ ଗେଣ୍ଡୁ ଫୁଲ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି ଏହି ଡୁପଟ୍ଟା ଫ୍ଲୋରାଲ୍ ଆର୍ଟ ଡିଜାଇନ୍ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଦ୍ୱାରା ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ରାଧିକାର ଏହି ଡୁପାଟ୍ଟା ତାଜା ଫୁଲରେ ସଜାଯାଇଥିବା ଏକ ସୁନ୍ଦର ଜାଲ ଥିଲା । ଏହି ଡୁପାଟ୍ଟା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପୁରା ରାତି ଲାଗିଲା  ରାଧିକାଙ୍କ ଓଢଣୀରେ ୯୦ ରୁ ଅଧିକ ଗେଣ୍ଡୁ ଫୁଲ ଏବଂ ହଜାରେ ରୁ ଅଧିକ ବିଭିନ୍ନ ମଲ୍ଲି ସଜାଯାଇଥିଲା 



ଏହା ବ୍ୟତୀତଆମେ ତାଙ୍କ ହଳଦୀ ଲୁକ୍ ପରେ ରାଧିକାର ଫଟୋ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଯେଉଁଥିରେ ରାଧିକା ଅନାମିକା ଖାନ୍ନାଙ୍କ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ଚିକାନକରୀ-ଏମ୍ବ୍ରୋଡେଡ୍ ଲେହେଙ୍ଗାରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଲେହେଙ୍ଗାରେ ସୂକ୍ଷ୍ମ ସୂତା ସହିତ ହାଲୁକା ରଙ୍ଗର ଏମ୍ବ୍ରୋଡୋରୀ ଥିଲା । ସେ ଏକ ଫୁଲର ହୀରା ହାର ଏବଂ ମେଳକ କାନଫୁଲ ସହିତ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍କୁ ଆକ୍ସେସୋରାଇଜ୍ କରିଥିଲେ । 


ରାଧିକା ତାଙ୍କ ସଂଗୀତ ସମାରୋହ ପାଇଁ ତିନୋଟି ବ୍ୟାକ୍-ଟୁ-ବ୍ୟାକ୍ ଲୁକ୍ ବାଛିଥିଲେ।  ଦ୍ୱିତୀୟ ଲୁକ୍ ପାଇଁଡିଜାଇନର୍ ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ କଲେକସନ୍‌ରୁ ଏକ କଷ୍ଟମ୍ ଗୋଲେଡେନ୍‌ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ତେବେ ରାଧିକା ପିନ୍ଧିଥିବା ଅଳଙ୍କାର ହିଁ ଆମ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା। ବାସ୍ତବରେଏହି ହୀରା-ରୁବି ଷ୍ଟୁଡେଡ୍ ହାରଟି ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତର ଶାଶୁ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ଥିଲାଯାହା ସେ ୨୦୧୮ ରେ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସଂଗୀତ ସମାରୋହରେ ପିନ୍ଧିଥିଲେ

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.