ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ଲଣ୍ଡନରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଲେ ରାଧିକା ଆପ୍ତେ : ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବଖାଣିଲେ,‘ଫ୍ଲାଇଟ୍ ଥିଲା ଫୁଲ୍,ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନଥିଲା ଭୟ’

19/03/2020 at 3:54 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୩: କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରକୋପ ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାବେଳେ ରାଧିକା ଆପ୍ତେ ଲଣ୍ଡନରୁ ଭାରତ ଫେରିଛନ୍ତି।ରାଧିକା ଲଣ୍ଡନର ମ୍ୟୁଜିସିୟାନ୍ ବେନେଡିକ୍ଟ ଟେଲରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଲଣ୍ଡନ ଯିବା ଆସିବା କରିଥାଆନ୍ତି। କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ରାଧିକା ମୁମ୍ବାଇ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜ ଯାତ୍ରାର ଅନୁଭବ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ରାଧିକା ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ,‘ ସେ ଲଣ୍ଡନରୁ ଭଲରେ ଫେରିଛନ୍ତି। ଇମିଗ୍ରେସନରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ହୋଇନାହିଁ। ଏହା ଖାଲି ଥିଲା ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା। ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ମ୍ୟାସେଜ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ। ଫ୍ଲାଇଟ୍ ଫୁଲ ଥିଲା’।

ରାଧିକାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ୨୪ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ୧୦୦୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ମିଳିସାରିଛି। ରାଧିକା ‘କଓ୍ବାଲି’,‘ଅନ୍ଧାଧୁନ୍’,‘ପ୍ୟାଡମ୍ୟାନ୍’ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ‘ଲଷ୍ଟ ଷ୍ଟୋରିଜ’,‘ସାକ୍ରେଡ ଗେମସ’,‘ଘୌଲ’ ଭଳି ଓ୍ବେବସିରିଜରେ କାମ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts