previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟନା : ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ପାଳି, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ନେଲେ ଶପଥ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୫୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ବେଳେ ଧରାପଡିଲା ସୁନା ତସ୍କରୀ, ୨୦ ସୁନା ବିସ୍କୁଟ ଜବତ
  • ||
  • ସୋର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ବସ୍, ୩୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଏହି ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା ନ୍ୟୁଡ୍ କ୍ଲିପ୍, ଘରୁ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗୁଥିଲା ଲାଜ

5/07/2022 at 10:25 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୫।୭: ରାଧିକା ଆପତେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣେ ପ୍ରତିଭାସମ୍ପନ୍ନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅନ୍ୟାୟ କରିବା ପସନ୍ଦ ନାହିଁ । ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟର ଡିମାଣ୍ଡ ଯାହା ହେଇଥାଉ ନା କାହିଁକି ରାଧିକା ତାଙ୍କର ବେଷ୍ଟ ଦେବାପାଇଁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦିଅନ୍ତିନାହିଁ । ଏହି ଚକ୍କରରେ ତାଙ୍କୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଭର୍ସିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ରାଧିକା ଆପତେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଓ୍ବେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇ ସାରିଛନ୍ତି । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଲଷ୍ଟ ଷ୍ଟୋରିଜ୍, ଘୋଲ, ପାର୍ଚ୍ଡ, ଅନ୍ଧାଧୁନ୍, ସେକ୍ରେଡ୍, ଗେମ୍ସ ଆଦି ଅନ୍ୟତମ । ଏସବୁ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଓ୍ବେବ୍ ସିରିଜ୍‌ରେ ରାଧିକା ତାଙ୍କ ଅଭିନୟର ଯାଦୁ ଦେଖାଇ ସାରିଛନ୍ତି । ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଅନୁସାରେ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍ ମଦ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଥରେ ଏସବୁ ଚକ୍କରରେ ତାଙ୍କ ନ୍ୟୁଜ୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ଟ୍ରୋଲ୍ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ ।

ରାଧିକା ଏନେଇ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଭିଡିଓଟି ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ କ୍ଲିନ୍ ସେଭ୍‌ର ଶୁଟିଂ ସମୟର ଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ଶୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାପଡିଥିଲା । ଏ ଭିଡିଓ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାପଡିବା ପରେ ସେ ନିଜକୁ ନିଜେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିନଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥିଲା ।

ସେ କହିଥିଲେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ ମିଡିଆ ଟ୍ରୋଲିଂର କୌଣସି ଫରକ ପଡିନଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର, ଓ୍ବାଚମ୍ୟାନ୍ ତାଙ୍କୁ ଫଟୋରେ ଚିହ୍ନି ପାରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଲଜ୍ଜା ଲାଗିଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଘରୁ ବାହାରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ । ପୁଣି ସେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ଏମିତି କରିବା ଦ୍ବାରା କେବଳ ସମୟ ନଷ୍ଟ ହେବ, ଏଥିପାଇଁ କିଛି କରାଯାଇନପାରେ ।

   Related Posts