scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

‘ଏହି କ୍ରିକେଟର ଟିମ୍‌ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଭାରତ ଜିତିବ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌’, ଦଳକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ

8/08/2022 at 1:40 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮।୦୮: ଟିମ୍‌ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟଙ୍କୁ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ । ଯଦି ଟିମ୍‌କୁ ଆଗାମୀ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଜିତିବାକୁ ଅଛି । ତେବେ ଏହି ସବୁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଟିମ୍‌ରେ ସାମିଲ କରନ୍ତୁ । ଦେଖିବେ ଟିମ୍‌ର ସନ୍ତୁଳନ ସଠିକ୍‌ ହେବ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଓ୍ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ ଗସ୍ତରେ ଏବେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ । ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍‌ ପରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍‌କୁ ମଧ୍ୟ କବ୍‌ଜା କରିଛି । ଖେଳାଳୀଙ୍କ ଦମ୍‌ଦାର୍‌ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବଳରେ ଟିମ୍‌ ଏହି ଟାର୍ଗେଟକୁ ହାସଲ କରିପାରଛି । ତେବେ ଏହି ସବୁ ଭିତରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବତନ କୋଚ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ବୟାନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏକ ଘରୋଇ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌କୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେବା ସମୟରେ ଶାସ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ,  ଆଗାମୀ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପାଇଁ ଟିମ୍‌ ଚୟନରେ ଦୃଷ୍ଟି ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଖାସ୍‌ କରି ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ୍‌ ବୁମ୍‌ରାହ, ମହମ୍ମଦ ସାମି, ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର୍‌ଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ସହ ଅର୍ଶଦୀପ୍‌ ସିଂହଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟିମ୍‌ରେ ନିଆଯାଇପାରିବ । କାହିଁକି ଏବେକା ସମୟରେ ଅର୍ଶଦୀପଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ପୁରୁଣା ବଲ୍‌ରେ ଓ୍ୱିକେଟ୍‌ ନେବାର କୌଶଳ କାମରେ ଆସିବ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଓ୍ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ ଗସ୍ତରେ ଅର୍ଶଦୀପ୍‌ ସିଂହ ବେଶ୍‌ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ୫ଟିକିଆ ସିରିଜ୍‌ରେ ସେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଓ୍ୱିକେଟ୍‌ ନେବା ସହ କମ୍‌ ରନ୍‌ ଦେଇଥିବା ବୋଲର ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅର୍ଶଦୀପଙ୍କ ବଲ୍‌କୁ ଖେଳିବା ବ୍ୟାଟରଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ବହୁ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇଛି ।  

   Related Posts