ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ତୁରନ୍ତ ଆକ୍ସନ- ଡାକ୍ତରଖାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ବେଆଇନ ପାଥୋ ଲାବ୍‌ ସିଲ୍‌, ସୁନ୍ଦରଗଡ ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ସିଡିଏମ୍ଓ ନିଲମ୍ବିତ

13/10/2019 at 4:56 PM

ସୁନ୍ଦରଗଡ ୧୩/୧୦: ସୁନ୍ଦରଗଡ ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ସିଡିଏମ୍ ଓ ପଙ୍କଜ ପଟେଲ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଛନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଯେ।ଗୁଁ ନିଲମ୍ବନ କରିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର । ଏହା ସହ ସୁନ୍ଦରଗଡ ଡାକ୍ତରଖାନା ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବେଆଇନ ପାଥୋଲାବ୍‌କୁ ସିଲ୍‌ କରାଯାଇଛି। ଲାଇସେନ୍ସ ନ ଥାଇ ଏହି ପାଥଲାବରୁ ରୋଗୀମାନଙ୍କର ରକ୍ତ, ମଳ ମୂତ୍ର ପରୀକ୍ଷା କରି ଏହାରୁ ରିପୋର୍ଟ ଦିଆଯାଉଥିଲା। ଡାକ୍ତରଖାନା ଆଗରେ ମଣିଷଙ୍କ ଜୀବନ ସହ ଖେଳୁଥିବା ପାଥ ଲାବ୍‌ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଅଧିକାରୀ କି ଅନ୍ୟ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ ଏହା ଯାଞ୍ଚ କରି ନଥିଲେ ।

ସେହପରି ସୁନ୍ଦରଗଡ ସିଡିଏମ୍‌ଓ ମେ। ସରକାର ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି । ଆଜି ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଚିକିତ୍ସାଳୟ ପରିଦର୍ଶନରେ ଯାଇଥିଲେ ୫ ଟି ସଚିବ । ହସପିଟାଲରେ ରେ।ଗୀମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ଅସୁବିଧା ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ । ଏହା ଭିତରେ ଡାଇଲେସିସ ରେ।ଗୀଙ୍କୁ ହସପିଟାଲରେ ଅଣଦେଖା କରାଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଡାଇଲେସିସ ରେ।ଗୀଙ୍କ ପାଇ ସୁବିଧା ଥାଇ ବି ସେମାନଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ପଠାଯାଉଥିବା ଅଭିଯେ।ଗ ଆସିଥିଲା । ଏଥି ସହ ରେ।ଗୀଙ୍କ ଖାଦ୍ୟର ମାନ ଠିକ୍ ନଥିବା ବି ଅଭିଯେ।ଗ ହେ।ଇଥିଲା । ତେଣୁ ପଛରେ ନୁହେଁ ତୁରନ୍ତ ଆକ୍ସନ ନେଇଛନ୍ତି ସରକାର । ଚିକିତ୍ସାଳୟର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ସିଡିଏମଓ ପଙ୍କଜ ପଟେଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି । ଏଥି ସହ ହସପିଟାଲରେ ଅବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍ କରିଛନ୍ତି ୫ଟି ସଚିବ ।

   Related Posts