Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପୁଟିନଙ୍କ ବ୍ରେନ୍ ଆଲେକଜାଣ୍ଡରଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ହତ୍ୟା : କାର୍ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ହରାଇଲେ ପ୍ରାଣ

21/08/2022 at 8:01 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୧|୦୮: ଋଷ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭ୍ଲାଦିମିର ପୁଟିନଙ୍କୁ ବଡ ଝଟକା । ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପୁଟିନଙ୍କ ବ୍ରେନ୍ କୁହାଯାଉଥିବା ଆଲେକଜାଣ୍ଡର ଡୁଗିନଙ୍କ ଝିଅ ଡାରିଆଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି । ସେ ଏକ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କ୍ରୁଜର କାରରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ କାର୍ ମସ୍କୋ ପାଖରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ତାଙ୍କ କାରକୁ ବୋମାରେ ଉଡାଇ ଦିଆଯାଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ମସ୍କୋର ଓଡିନ୍ତୋସୋଭସ୍କାଏ ଏକ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କ୍ରୁଜର କାରରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ଡାରିଆ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି । ସେ ପୁଟିନଙ୍କ ରାଜନୈତିକ ବିଶ୍ଲେଷକ ଡୁଗିନଙ୍କ ଝିଅ ।

ବିସ୍ଫୋରଣ ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଥିଲା । ଅଘଟଣ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ପହଁଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଏହାସହ ଆଲେକଜାଣ୍ଡର ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଁଚିଥିଲେ ।

କୁହାଯାଏଁ ଯେ, କ୍ରିମିୟା ଓ ୟୁକ୍ରେନ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଯୁଦ୍ଧ ପଛରେ ତାଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ କାମ କରିଥିଲା । ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ପୁଟିନ ଆଲେକଜାଣ୍ଡରଙ୍କୁ ବ୍ରେନ୍ କରି ସମ୍ବୋଧନ କରିଥାନ୍ତି ।

ଋଷ ମିଡିଆର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଲ୍ୟାଣ୍ଡ କ୍ରୁଜର ପ୍ରାଡୋରେ ଜୋରଦାର ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା । ଚାରିଆଡେ ନିଆଁ ଖେଳିଯାଇଥିଲା । ଆଖପାଖ ଲୋକେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଡାରିଆଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ବ୍ରିଟେନ ପକ୍ଷରୁ ଲଗାଯାଇଥିବା କଟକଣା ତାଲିକାରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts