ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କଲା ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ?

Published By : Prameya-News7 Bureau | May 12, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୨।୦୫: ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁପରଷ୍ଟାର କୁହାଯାଏ । ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। ତେବେ ଟଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଶନିବାର ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଶନିବାର ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ନନ୍ଦିଆଲରେ ପହଞ୍ଚି ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତଥା YSRCP ବିଧାୟକ ସିଲ୍‌ପା ରବିଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଝଲକ ପାଇବା ପାଇଁ ଘର ବାହାରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ଅଭିନେତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ନନ୍ଦିଆଲରୁ ସିଲ୍‌ପା ରବିଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦାବି ରହିଛି, କାରଣ ମେ ୧୩ ରେ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ୨୫ ଟି ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟ୍ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ଏଥି ସହିତ ପୁଷ୍ପା ଫେମ୍‌ ଅଭିନେତା ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ରିଟର୍ଣ୍ଣିଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ବିଧାୟକଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଏବଂ YSRCP ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଶନିବାର ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରର ଶେଷ ଦିନରେ ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇବାକୁ ବିଧାୟକଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଆଗମନ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ଝଲକ ପାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥିଲେ । 

ଭାରତୀୟ ପେନାଲ କୋଡର ଧାରା ୧୮୮ ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ଥାନୀୟରୁ ଟାଉନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ନିର୍ବାଚନ ସଂକେତର ଧାରା ୧୪୪ ଏବଂ ଏପି ପୋଲିସ୍ ଆକ୍ଟର ଧାରା ୩୧ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ଥିଲା । ତେଣୁ ଅଭିନେତା ତଥା ବିଧାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଅଲୁ ଅର୍ଜୁନ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ନନ୍ଦିଆଲ ଲୋକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଅଲ୍ଲୁ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି- ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ତା’ଠାରୁ ଅଧିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା… ତୁମର ମୋର ଅଦମ୍ୟ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଅଛି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.