ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

IPL 2021 : ରାହୁଲଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ ଧୋନୀ ବାହିନୀ, ଚେନ୍ନାଇର ଲଗାତାର ତୃତୀୟ ପରାଜୟ

7/10/2021 at 6:54 PM

ଦୁବାଇ ୦୭/୧୦ : ଆଇପିଏଲର ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ ସହଜ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ । ୧୩୫ ରନର ପିଛା କରିବାକୁ ଯାଇ ମାତ୍ର ୧୩ ଓଭରରେ ୧୩୯ ରନକରି ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିନେଇଛି ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ । ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଅଧିନାୟକ ଲୋକେସ ରାହୁଲ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂକରି ଚେନ୍ନାଇ ଉପରେ ଏକା ଭାରି ପଡିଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ୪୨ ବଲ ଏବଂ ହାତରେ ୬ ଓ୍ବିକେଟ ବାକିଥାଇ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି ପିବିକେଏସ୍‌ ।ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ ୧୩୫ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଥିବା ବେଳେ ଅଧିନାୟକ ଲୋକେସ ରାହୁଲ ଏକାକି ୯୮ ରନ କରି ଅପରାଜିତ ଅଛନ୍ତି ।

ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍ ପକ୍ଷରୁ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟିଂ ଆସିଥିବା ଲୋକେସ ରାହୁଲ ଏବଂ ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ ବିସ୍ଫୋରକ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ମୟଙ୍କ ମାତ୍ର ୧୨ ରନ କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ କେଏଲ୍‌ ରାହୁଲ ଦମଦାର ସଟ୍‌ମାନ ଖେଳିଥିଲେ । ସେ ମାତ୍ର ୪୨ ବଲରୁ ୭ ଚୌକା ଏବଂ ୮ ଛକା ବଳରେ ୯୮ ରନ କରି ଅପରାଜିତ ଅଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ଫରାଜ୍‌ ଖାନ ଖାତା ଖୋଲିବା ପୂର୍ବରୁ ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଶାହାରୁଖ ଖାନ ୮ ଏବଂ ମାର୍କରମ୍‌ ୧୩ ରନକରି ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୋସେସ୍‌ ହେନରିକ୍ସ ୩ ରନକରି ଅପରାଜିତ ଅଛନ୍ତି ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍‌ର ବୋଲରମାନେ ବ୍ୟୟବହୁଳ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଦଳ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ଜଣେ ବି ବୋଲର ଭଲ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇନାହାନ୍ତି । ଦୀପକ ଚହର ୪ ଓଭରରେ ୪୮ ରନ ଦେଇ ୧ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଥିବା ବେଳେ, ଜୋସ୍‌ ହେଜେଲଉଡ୍‌ ୩ ଓଭରରେ ୨୨ରନ, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଳ ଠାକୁର ୩ ଓଭରରେ ୨୮ରନ ୩ ଓ୍ବିକେଟ, ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ୧ ଓଭରରେ ୯ ରନ ଏବଂ  ଡ୍ବେନ୍‌ ବାଭ୍ରୋ ୨ ଓଭରରେ ୩୨ ରନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts