AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଦେହ ଦଲାଲ୍‌ଙ୍କ ବେପାରରେ ଲାଗୁନି ବ୍ରେକ୍ , ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଜଣଙ୍କୁ ମାଡିବସିଲା କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌

5/03/2020 at 7:39 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୦୫।୦୩: ପୋଲିସର ଚଢାଉ,ଗିରଫଦାରୀ ଓ ଆକ୍ସନ ପରେ ବି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଉପରେ ବ୍ରେକ ଲାଗୁନି ।  ରାଜଧାନୀରେ ଦିନକୁ ଦିନ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପ୍ରାଦୃଭାବ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ସଂପୃକ୍ତ ଆଉ ଜଣେ ଦେହ ଦଲାଲକୁ ଗିରଫ କରିଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ । ଭୁବନେଶ୍ବର ଉପକଣ୍ଠ ଚନ୍ଦକା ଗୋଠପାଟଣା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗିରଫ ଏହି ଦେହ ଦଲାଲଙ୍କ ନାମ ପ୍ରଶାନ୍ତ ପ୍ରଧାନ । ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଏସଟିଏଫ । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ପ୍ରଶାନ୍ତ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ବାଇକ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଏନେଇ ଏସଟିଏଫ ଏଡିଜେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ମାମଲାରେ କେଶବ ସାହୁ ନାମକ ଜଣେ ଦଲାଲକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଏସଟିଏଫ । ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବାଙ୍ଗଳାଦେଶୀ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେହ କାରବାରରେ ନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ବେଳେ କେଶବକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ଏସଟିଏଫ  । କେଶବ ପୁର୍ବରୁ ଗିରଫ ଦେହ ଦଲାଲ ଇବ୍ରାହିମ ଖାଁ ଓ ରୁକସାର ବେଗମଙ୍କ ସହିତ ପଞ୍ଚାନନ ପାଢୀ ଓ ତାର ପତ୍ନୀ  ପ୍ରୀତି ପାଢୀର  ଡାହାଣ ହାତ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲା ବୋଲି ସୂଚନା ରହିଛି  । କେଶବ ମୋବାଇଲରୁ ବହୁ ଦେହଜୀବୀ, ବ୍ୟବସାୟୀ ଓ ଠିକାଦାର ତଥା ସୌଖୀନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫଟୋ ଓ ନମ୍ବର ମିଳିଛି । ତାହାର ବ୍ୟବସାୟ ଲିଙ୍କ୍ ନେଇ  ଏସଟିଏଫକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

   Related Posts