ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଲା ପରେ ନିରବତା ଭାଙ୍ଗିଲେ ପୃଥ୍ୱୀ ଶ, ସମାଲୋଚକଙ୍କୁ ଦେଲେ ଜବାବ, କହିଲେ…

21/12/2020 at 2:38 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୧/୧୨:   ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ପୃଥ୍ୱୀ ଶ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଛି । ଏବେ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ନିଜ ସମାଲୋଚକଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପୃଥ୍ୱୀ ନିଜ ଇନଷ୍ଟଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ବେଳେ ବେଳେ କିଛି ଲୋକ କାହାକୁ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ଉସକାଇଥାନ୍ତି । ଅର୍ଥାତ ଲୋକମାନେ ଏହି କାମ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ କରବାକୁ ଉସକାଉଥାନ୍ତି ।

ସେ ପିଙ୍କ୍ ବଲରେ ଆଡିଲେଡରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦିବାରାତ୍ର ଟେଷ୍ଟର ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ଖାତା ଖୋଲିବା ପୂର୍ବରୁ ବୋଲ୍ଡ ହୋଇଥିଲେ । ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ସେ ମାତ୍ର ୪ ରନ୍ କରିପାରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ପାଳିରେ ମିଚେଲ ଷ୍ଟାର୍କ ତାଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିଥିବା ବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପାଳିରେ ପ୍ୟାଟ୍ କ୍ୟୁମିନ୍ସ ପୃଥ୍ୱୀଙ୍କ ଓ୍ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ଉଭୟ ପାଳିରେ ସେ ସମାନ ଭାବେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ ।

ସିରିଜ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ସୁନିଲ ଗାଭାସ୍କର କହିଥିଲେ ଯେ, ପୃଥ୍ୱୀଙ୍କୁ ଡିଫେନ୍ସ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଦରକାର । ଏପରିକି ପୃଥ୍ୱୀ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ବିପଳ ହେବା ସହ ଫିଲ୍ଡିଂରେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ସେ ସହଜ କ୍ୟାଚ୍ ହାତଛଡା କରିଥିଲେ । ବ୍ୟାଟିଂ ବେଳେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟାଟ୍ ଓ ପ୍ୟାଡ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ ଖାଲିସ୍ଥାନ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

   Related Posts