AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ମସାଜ୍ ନାଁରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ; ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର,ପାର୍ଲରେ ଚାଲିଛି ଏମିତି କାରବାର, ଆଜି ଧରାହେଲେ ୬ଜଣ ଯୁବତୀ ସମେତ ଗରାଖ

19/01/2019 at 7:16 PM

ମୁରାଦାବାଦ ୧୯/୧-  ଆଜିକାଲି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟର ତରିକା ବଦଳିଗଲାଣି । ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଚାଲିଛି ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ । ଅନଲାଇନ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପୁଣି ମେସେଜ ସେଣ୍ଟର ଯାଏଁ ଲମ୍ବିଛି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟର ଚେର ।

ସବୁଠୁ ସହଜ ଓ ସୁବିଧାଜନକ ବାଟ ହେଲା ମେସେଜ ସେଣ୍ଟର । ଏହି ସବୁ ଜାଗାମାନଙ୍କରେ ମେସେଜ ନାଁରେ ଆସୁଥବା ଗରାଖ କେବଳ ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ସହ ସଂପୃକ୍ତଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂସ୍ଥା ବା ଗରାଖ ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ  ଚିହ୍ନିଥାନ୍ତି । ହେଲେ ସାବଧାନ ଥାଆନ୍ତୁ ଯଦି କେବେ ମେସେଜ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତା ହେଲେ ଏହିସବୁ କାମପ୍ରତି ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ସଂସ୍ଥାକୁ ଦେଖିଚାହିଁ ଯାଆନ୍ତୁ । ନ ହେଲେ ଅଧିକ ବଦନାମ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ ।

ମୁରାଦାବାଦ ପୋଲିସକୁ ମିଲିଛି ଗୋଟେ ବଡ଼ ସଫଳତା । ଅନେକଦିନ ହେଲା ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲୁଥିବା ଖବର ଥିଲେ ବି କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ହସ୍ତଗତ ହୋଇ ନଥିଲା ପୋଲିସ ହାତରେ । କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ପୋଲିସ ହାତରେ ପ୍ରମାଣ ଲାଗିବା ପରେ ସବୁ ଖୁଲାସା ହୋଇଯାଇଛି ।

ମୁରାଦାବାରେ ଥିବା ବ୍ଲଜମ ନାମକ ସ୍ପା ସେଣ୍ଟରରେ ଚାଲୁଥିଲା ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ । ରାକେଶ ଚୌଧୁରୀ ଓ ମହେଶ ଶର୍ମା ଏହି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲିପ୍ତଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ବ୍ଲଜମ ନାମକ ଚାଲିଥିବା ଏହି ସ୍ପା ସେଣ୍ଟର ଉପରତାଲାରେ ଥିଲା । ତଳେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲୁଗା ଦୋକାନ ଥିବାରୁ ଅନେକ ମହିଳା ଯିବାଆସିବା କରୁଥିବାରୁ କେହି ସନ୍ଦେହ କରୁ ନଥିଲେ । ଏହି ମୌକାରେ ସେଠାରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଥିବା କଥା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ।

ଏହି ବ୍ଲଜମ ସ୍ପାରୁ ୬ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ମାଲିକ ଓ ମେନେଜର ସମେତ ୯ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts