ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

ପ୍ରିୟା ରାଜବଂଶଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ କରିବେ ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ୍‌, ଖୋଲିବ ହତ୍ୟାର ରହସ୍ୟ

11/07/2022 at 8:47 AM

ମୁମ୍ବାଇ୧୧।୦୭: ୧୯୭୦ ଏବଂ ୮୦ ଦଶକର ନାୟିକା ପ୍ରିୟା ରାଜବଂଶଙ୍କ ବାୟୋପିକକୁ ନେଇ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ମିଳିଛି ଯେ ଏହା ଫାଇନାଲ୍‌ ହୋଇ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି। କୁହାଯାଉଛି କି ଏଥିରେ ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ୍‌ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍ ପ୍ରିୟା ରାଜବଂଶଙ୍କ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପ୍ରଦିପ ସରକାର। ଏବେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଚେତନ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଖୋଜୁଛନ୍ତି। ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି କି ଏହି ଭୂମିକା ପାଇଁ ସେ ବିବେକ ଓବରୋଇଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ଯଦି ସବୁ ଠିକ୍ ହୁଏ ତେବେ ବିବେକ ଏହି ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଆସନ୍ତା ମାସରୁ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ହେବାର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରିୟା ରାଜବଂଶ ଏବଂ ଚେତନ ଆନନ୍ଦଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଦେଖାଯିବ। ପ୍ରିୟା ହିନ୍ଦୀରେ କେବଳ ସାତୋଟି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚେତନ ଆନନ୍ଦ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ। ୧୯୯୭ରେ ଚେତନ ଆନନ୍ଦଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛାରେ ସେ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ନାମରେ ସମ୍ପତ୍ତିର ଏକ ଅଂଶ ଲେଖିଥିଲେ। ଏଥିରେ ରାଗି ଯାଇ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବିବାହରୁ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଏବଂ ଦୁଇ ଘରୋଇ ସେବକ ୨୦୦୦ ମସିହାରେ ମୁମ୍ବାଇର ଜୁହୁର ଆନନ୍ଦ ବଙ୍ଗଳା ଠାରେ ପ୍ରିୟା ରାଜବଂଶଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କାହିଁକି ଏବଂ କିପରି ଏହି ସବୁ ଘଟିଲା, ଫିଲ୍ମ ଏହାକୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯିବ।

ନିର୍ମାତା ଦୀପକ ମୁକୁଟ ପୁସ୍ତକର ଅଧିକାର ନେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ଜୀବନ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକ କାହାଣୀ। କାହିଁକି ନା ଏଥିରେ ରହସ୍ୟ, ଥ୍ରୀଲର ଭଳି ସସପେନ୍ସ ଅଛି । ଏହା ଏକ ଭିନ୍ନ କାହାଣୀ, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବଲିଉଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜଣେ ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ଏହା ଏକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ, ଯେଉଁଥିରେ ରହସ୍ୟ-ଥ୍ରୀଲର ଏବଂ ହତ୍ୟା ଭଳି ଜିନିଷ ରୋମାନ୍ସ ସହିତ ବୁଣା ହୋଇଛି।

   Related Posts