scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଧରା ପଡିଲା ଫେରାର ବିଚାରଧୀନ କଏଦୀ, ଚିକିତ୍ସା ବେଳେ ଛୁ ମାରିଥିଲା

29/08/2019 at 12:48 PM

ବରଗଡ ୨୮: ଧରା ପଡିଲା ଫେରାର ବିଚାରଧୀନ କଏଦୀ ନକୁଳ ମାଝୀ । ନିଜ ହାତ କାଟି ବରଗଡ଼ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଶୌଚ ଯିବା ବାହାନାରେ ଛୁ ମାରିଥିଲା ନକୁଳ । ତା ନାଁରେ ହତ୍ୟା ଓ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ବଟି ମାଗିବା ପରି ସଙ୍ଗୀନ ମାମଲା ରହିଛି ।

ଗତ ୨୨ ତାରିଖରେ ଫେରାର୍ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଜେଲ୍ କର୍ମଚାରୀ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଥିଲେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଲାଗି କିରଣ ଯୋଶୀ ଓ ରମେଶ ହରି ନାମକ ଦୁଇ ଜେଲ୍ କର୍ମଚାରୀ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଥିଲେ । ଟାଉନ୍ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜମୁର୍ଡା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ନକୁଳଙ୍କ ବରଗଡ଼ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ଥିବାରୁ ନକୁଳଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ନିଆଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ କୋର୍ଟ ହାଜତରେ କୌଣସି ଏକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ବାମ ହାତକୁ ନିଜେ କାଟି ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବରଗଡ଼ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

ସେହିପରି ନକୁଳ ବରପାଲିଠାରେ ଜଣେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ବଟି ମାଗୁଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ନକୁଳକୁ କାବୁ କରି ପୋଲିସ ଜିମାରେ ଦେଇଥିଲେ । ସେହିଦିନଠାରୁ ସେ ବରଗଡ଼ ସବ ଜେଲ୍ ରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ଥିଲେ ।  ଆଜି କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ନିଲମ୍ବିତ ୨ କାର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମେତ ଚାରିଜଣ ଜେଲ୍ କର୍ମଚାରୀ ବରଗଡ଼ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରୁ ନକୁଳକୁ କାବୁ କରିଛନ୍ତି । ପରେ ତାକୁ ବରଗଡ଼ ଟାଉନ୍ ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts