suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ବ୍ରିଟେନ ରାଜ ପରିବାରରେ ମାରପିଟ୍, ଭାଇ ୱିଲିୟମଙ୍କ ନାଁରେ ପ୍ରିନ୍ସ ହ୍ୟାରୀଙ୍କ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ

5/01/2023 at 5:11 PM

ଲଣ୍ଡନ: ବ୍ରିଟିଶ ରାଜ ପରିବାରର ସାନ ରାଜକୁମାର ପ୍ରିନ୍ସ ହ୍ୟାରୀଙ୍କ ଅଟୋବାୟୋଗ୍ରାଫି ସ୍ପେୟର ଖୁବ କମ ଦିନ ଭିତରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି । ପ୍ରିନ୍ସ ହ୍ୟାରୀଙ୍କୁ ଡ୍ୟୁକ ଅଫ୍ ସସେକ୍ସ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ନିଜ ଅଟୋବାୟୋଗ୍ରାଫିରେ ସେ ନିଜ ବଡ଼ ଭାଇ ୱିଲିୟମଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବହୁ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ହ୍ୟାରୀ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମେଗନ ମାର୍କେଲଙ୍କୁ ନେଇ ୱିଲିୟମ ବିବାଦୀୟ ଟିପ୍ପଣୀ କରିଥିଲେ, ଏହାକୁ ନେଇ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଡ଼ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ।

ହ୍ୟାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ୱିଲିୟନ ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରି ତଳେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ ଯେତେବେଳେ ମେଗନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ନେଇ ଖବର ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ମେଗନ, ରାଜ ପରିବାର ସେହି ମହିଳା ଯାହାଙ୍କୁ ବ୍ରିଟେନରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ନାପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି ।

ପ୍ରିନ୍ସ ହ୍ୟାରୀଙ୍କ ଦାବି,’ ଝଗଡା ସମୟରେ ୱିଲିୟମ ତାଙ୍କର କଲର ଧରିଥିଲେ ଏବଂ ତଳେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ । ମୋର ଡ୍ରେସ ଚିରି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପିଠିରେ ଆଧାତ ଲାଗିଥିଲା’ । ପ୍ରିନ୍ସ ହ୍ୟାରୀଙ୍କ ଏହି ଖୁଲାସା ପରେ ରାଜ ପରିବାରରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ ବ୍ରିଟେନର ମହାରାଣୀ ଏଲିଜାବେଥ୍ ଦ୍ୱିତୀୟଙ୍କ ବିୟୋଗ ପରେ ରାଜ ପରିବାର ଭିତରେ କିଛି ଠିକ୍ ନାହିଁ।

   Related Posts