suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଥିଲା ରାସଲୀଳା: ଧରିଲେ, ଦେଲେ ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ

17/12/2022 at 10:06 AM

ବଲାଙ୍ଗୀର ୧୭/୧୨: ବଲାଙ୍ଗୀର ଭୀମଭୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଅଭାବନୀୟ ଦୃଶ୍ୟ । ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ଟାରେ ନିୟୋଜିତ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ପାଟି କରୁଥିଲେ କିଛି ମହିଳା । କେବଳ ପାଟି କରୁନଥିଲେ ଘେରି ଯାଇ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବି ମାରିଥିଲେ ମାଡ । ତେବେ କେବଳ ଯୁବତୀ ନୁହେଁ ଜଣେ ପୁରୁଷ ବି ଖାଉଥିଲେ ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ।

ତେବେ ପଚାରିବାରୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଦେଇଚାଲିଥିଲେ କୈଫିୟତ ଉପରେ କୈଫିୟତ । ତଥାପି ଗୋଟିଏ ବି ମାଡ ତଳେ ପଡୁନଥିଲା । ଘଟଣା କଣ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ବେଳେ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସଙ୍ଗୀନ ଥିଲା । ଡାକ୍ତରଖାନା ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ଖବର ପାଇଥିଲେ ଯେ ଛାତ ଉପରେ ଜଣେ ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଓ ଜଣେ ଯୁବତୀ ସହ ଅନ୍ଧାରରେ ଗପସପ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ରାତି ୧୧ରେ ଶୀତ ରାତିରେ କି ଗପସପ ? ଫଳରେ ବଢିଥିଲା ସନ୍ଦେହ ।

ପଚରାଯିବାରୁ ଚିକଲବାହାଲ ପଞ୍ଚାୟତ ଫଟକରା ଗାଁରେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା । ଯୁବତୀଙ୍କୁ କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜିରେ ଛାଡିଦେବେ କହିଥିଲେ । ହେଲେ ଛାଡିବାକୁ ନଯାଇ ଛାତ ଉପର କଣ କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଉଭୟଙ୍କୁ କରାଯଇଥିଲା ପ୍ରଶ୍ନ । ହେଲେ ଉଭୟଙ୍କ ଦେଇଥିବା ଉତ୍ତର ନଥିଲା ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ଜନକ । କଥାରେ ନଥିଲା ତାଳମେଳ । ଫଳରେ ଲୋକେ ଘେରି ଯାଇ ଉଭୟଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ । ଖବର ପାଇ ବଲାଙ୍ଗୀର ସହରାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟଙ୍କୁ ଗାଡିରେ ବସାଇ ଆଣିଥିଲା।

   Related Posts