ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

‘ଇଣ୍ଡିଆ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌’ରୁ ମା’ଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ; ସ୍ମିତା ପାଟିଲଙ୍କୁ ମନେପକାଇ ଭାବୁକ ପ୍ରତୀକ ବବର

18/11/2022 at 1:57 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୮।୧୧: ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଇଣ୍ଡିଆ ଲକଡାଉନ୍’କୁ ନେଇ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚା। ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ରାଜ ବବରଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରତୀକ ବାବରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଗୁରୁବାର ଦିନ ପ୍ରତୀକଙ୍କ ଇଣ୍ଡିଆ ଲକଡାଉନର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ, କରୋନା ଅବଧି ସମୟରେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣାକୁ ଦେଖାଯିବ। ‘ଇଣ୍ଡିଆ ଲକଡାଉନ୍’ରେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ପ୍ରତୀକ ବବର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ତାଙ୍କ ମା ତଥା ବଲିଉଡର ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ମିତା ପାଟିଲଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି।

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମଧୁର ଭଣ୍ଡାରକରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଇଣ୍ଡିଆ ଲକଡାଉନ୍’ ସବୁଆଡେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ‘ଇଣ୍ଡିଆ ଲକଡାଉନ’କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ ପ୍ରତୀକ ବବର ଫିଲ୍ମର ପ୍ରସ୍ତୁତି ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଥିଲେ। ପ୍ରତୀକ ବବର କହିଛନ୍ତି ଯେ-ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ମା ସ୍ମିତା ପାଟିଲଙ୍କ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଥିଲି, କାରଣ ସେ ତାଙ୍କ ସମୟରେ ଅନେକ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ମୁଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ପାଇଲି । ଏହାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ମୁଁ ‘ଇଣ୍ଡିଆ ଲକଡାଉନ୍’ ମାଧ୍ୟମରେ ମା’ଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିବି। ଏହା କହିବାବେଳେ ପ୍ରତୀକ ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଲକଡାଉନରେ ଫସି ରହିଥିବା ପ୍ରବାସୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଛି। କରୋନା ସମୟରେ ଲକଡାଉନର ଯନ୍ତ୍ରଣାକୁ ଦର୍ଶାଉଥିବା ପ୍ରତୀକଙ୍କ ‘ଇଣ୍ଡିଆ ଲକଡାଉନ୍’ OTT ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ।  ଆସନ୍ତା ମାସରେ, ଡିସେମ୍ବର ୨ରେ, ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଓଟିଟି ଆପ୍ G5ରେ ଅନଲାଇନ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ କରାଯିବ। ଏହା ଜଣା ଯେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରତୀକଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି।

   Related Posts