AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ:୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଥର ଚଢାଉ, ଦେଢ଼ କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା: ନବଦାସ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପାଳର ହେବ ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବୋମାମାଡ ଘଟଣା, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର: ମହୁମାଛି ଆକ୍ରମଣରେ ୧୫ରୁ ଅଧିକ ଆହତ, ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଦୌଡିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ଅମିତ୍ ଶାହା, ବୁଥ ସ୍ତରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କମୁଛି ଶୀତ, ବଢୁଛି ତାତି: ଟ୍ୱିନସିଟିରେ ପାରଦ ଉପରମୁହାଁ
  • ||

କଟିହାରରେ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କଲେ ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର, କହିଲେ ଲାଲୁ ଓ ନୀତିଶ ରାଜରେ ନାହିଁ ଅନ୍ତର

9/09/2022 at 8:04 PM

କଟିହାର ୯।୯: ନିର୍ବାଚନ ରଣନୀତିକାର ତଥା ରାଜନୀତିଜ୍ଞ ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର ଶୁକ୍ରବାର କଟିହାର ଟାଉନ ହଲରେ ସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ ଲାଲୁ ଏ ନୀତିଶଙ୍କ ସରକାରଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲାଲୁଙ୍କ ସରକାରରେ ଶାସନ ଗୁଣ୍ଡା ବଦମାସଙ୍କ  ହାତରେ ଥାଏ ଓ ନୀତିଶଙ୍କ ସରକାରରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ହାତରେ। ଉଭୟ ତତ୍ୱ ହିଁ ଲୋକଙ୍କ ଶୋଷଣ କରନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋକର କହିଛନ୍ତି। ଏଥିଲା ଲାଗି ସେ ଏକ ସେଲୁନ ବାଲାର ଉଦାହରଣ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ।

ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଦିତ କରିବା ବେଳେ ସେ କିଛି ସମୟ ଲାଗି କଟିହାର ଆସିଥିବା କହିଛନ୍ତି। ଗୁରୁବାର ସେ ବେଗୁସରାୟରେ ଥିଲେ ଓ ଏଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣିଆ ଯାଉଥିବା କହିଥିଲେ। ରାଜ୍ୟରେ ସେ ଅକ୍ଟୋବର ୨ ତାରିଖରୁ ପଦଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନ କରିବେ ବୋଲି କହିଥିବା ବେଳେ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ଚମ୍ପାରନ ଆଶ୍ରମରୁ ଏହି ପଦଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏହି ପଦଯାତ୍ରାରେ ସେ ବିହାରର ସବୁ ସହର, ସବୁ ବ୍ଲକ୍ ଓ ପଞ୍ଚାୟତକୁ ଯିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏହି ଯାତ୍ରାରେ ସେ ୩୫ଶହ କିଲୋମିଟର ଅତିକ୍ରମ କରିବେ।

ତେବେ ନୀତିଶ କୁମାର ଦେଶରେ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଏକଜୁଟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ କି ବୋଲି ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋରଙ୍କୁ ପଚରା ଯିବାରେ ଏହା ସମୟ କହିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ତେବେ ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମେ ଦେଖିବାର କଥା ହେଲା ଏଥିରେ କେଉଁମାନେ ଏକଜୁଟ ହେଉଛନ୍ତି।

ମାସକ ପୂର୍ବରୁ ନୀତିଶ କୁମାର ବିଜେପି ସହିତ ଥିଲେ, ମାସକ ତଳେ ପକ୍ଷରେ ଥିବା ନେତା ମାସକ ପରେ ବିପକ୍ଷରେ, ଏଥିରେ ଜନତା କଣ ପାର୍ଟିମାନଙ୍କର ଭରସା  ରହିବକି ବୋଲି ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ମାସକ ପୂର୍ବେ ସେ ବିଜେପିକୁ ଦେଶରେ କେହି ହରାଇପାରିବେନି ବୋଲି କହୁଥିଲେ ଏବେ ସମସ୍ତେ ମିଶି ବିଜେପିକୁ ହରାଇ ଦେବୁ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ଏହାର ଅର୍ଥ କଣ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର ପଚାରିଛନ୍ତି।

   Related Posts