previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିହାରରେ ବିଜେପିଠୁ ଅଲଗା ହେବ ଜେଡିୟୁ ! ଗୋଟିଏ-ଦୁଇ ଦିନରେ ହୋଇପାରେ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା ଉପକାରାଗାରରେ ଅଘଟଣ, ଗଳାକାଟି କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ଜଙ୍ଗଲର ରାଜାକୁ ପାଳିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ନାହିଁ : ଚିଡିଆଖାନାର ସିଂହକୁ ବିକ୍ରି କରିଦେବ ପାକିସ୍ତାନ
  • ||

ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର, ପୁଅ କହିଲେ- ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ଫେରିବେ

16/08/2020 at 1:37 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬।୦୮: ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଜିତ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ପୁଅ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସୁଛି । କିନ୍ତୁ  ସେ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଅଭିଜିତ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କିଛି ଦିନ ଅନୁସାରେ ଏବେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି । ତାଙ୍କର (ପ୍ରଣବ) ସମସ୍ତ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପାରାମିଟର ସ୍ଥିର ରହିଛି ଓ ଚିକିତ୍ସାର ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଦେଉଛି । ଆମକୁ ପୁରା ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି କି ସେ (ପ୍ରଣବ) ବହୁତ ଜଲ୍‌ଦି ଭଲ ହୋଇଯିବେ । ଖୁବଶୀଘ୍ର ଆମ ଗ୍ରହଣକୁ ଆସିଯିବେ । ସେହିପରି ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜଙ୍କ ହେଲ୍‌ଥ ବୁଲେଟିନ୍‌ ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି । ନିଶ୍ୱାସ ଓ ପ୍ରଶ୍ୱାସ ନେବା ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କ୍ଲିନିକାଲ ପାରାମିଟର ସ୍ଥିର ରହିଛି । ଲଗାତର ଭାବେ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍‌ ତତ୍ତ୍ୱାବଧୀନରେ ରହିଛନ୍ତି ।   

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୧୦ ତାରିଖ ଦିନ ମୁଖାର୍ଜୀ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାଣ୍ଟନମେଣ୍ଟସ୍ଥିତ ଆର୍ମି ହସ୍ପିଟାଲ (ଆରଏଣ୍ଡଆର)ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର କୋଭିଡ ପରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଇ ଥିବା ବେଳେ ସେ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମସ୍ତିଷ୍କରେ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ନ ଆସିବା ଏବେ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ପାଲଟିଛି। କିନ୍ତୁ ଏବେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି ବୋଲି ପୁଅ ଅଭିଜିତ ମୁଖାର୍ଜୀ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts