AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

କେବେ ବିବାହ କରିବେ ପ୍ରଭାସ ? ଶୋ’ ରେ ଦେଲେ ଏପରି ଉତ୍ତର

19/12/2022 at 10:14 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୯।୧୨: ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ। ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ସଂଖ୍ୟା ଖୁବ୍‌ ଅଧିକ। ‘ବାହୁବଲୀ’ ଏବଂ ‘ବାହୁବଲୀ ୨’ ପରେ ସେ ପାନ ଇଣ୍ଡିଆ ତାରକା ହୋଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଭାସଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ । ସେମାନେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଭାସ କେବେ ବିବାହ କରିବେ? ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏକ ସୋ’ରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ନନ୍ଦାମuରୀ ବାଲକ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କ ଟକ୍ ସୋ ଅନଷ୍ଟପବଲ୍-୨ରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଶୋ’ରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବେ ବିବାହ କରିବେ।

ଟକ୍ ସୋ ଅନଷ୍ଟପେବଲ୍ ୨ ର ଏକ ପ୍ରୋମୋ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ନନ୍ଦାମୁରୀ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ କେବେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ। ସେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନକୁ ଏକ ମଜାଳିଆ ଢଙ୍ଗରେ କହିଥିଲେ, ‘ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପରେ’। ଏହି ଉତ୍ତର ଦେଇ ପ୍ରଭାସ ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଦିପୁରୁଷ ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଭାସ କ୍ରିତି ସାନନଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରିଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ପ୍ରଭାସ ଏବଂ କ୍ରିତି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଏହି ଖବର କ୍ରିତିରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଏହି ଖବରକୁ ଗୁଜବ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

   Related Posts