Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ବିଦେଶରୁ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସାରି ଫେରି ଅନ୍ୟ ପାଇଁ ଉଦାହରଣ ପାଲଟିଲେ ବାହୁବଳୀ ଷ୍ଟାର୍, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି…

22/03/2020 at 10:35 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨।୦୩ : ଦେଶରେ କରୋନାକୁ ନେଇ ସମସ୍ତେ ସଜାଗ ହେବା ଜରୁରୀ ବୋଲି ସରକାର ସଚେତନ କରୁଛନ୍ତି । ଗୋଟିଏ ପଟେ ଗାୟିକା କନିକା କପୁର ବିଦେଶରୁ ଫେରି କାହାକୁ ନଜଣାଇ ଏବଂ ମେଡିକାଲ ଯାଞ୍ଚ ନକରି ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ପାର୍ଟି କରିଥିଲେ । ଯାହାକି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବ୍ୟାପିବାରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ କନିକା କପୁରଙ୍କ ଏଭଳି କାମ ଏବେ ସାରାଦେଶରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ସେପଟେ ସିନେମା ଜଗତକ ଅନ୍ୟ ବଡ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବିଦେଶରୁ ଫେରି ନିଜକୁ ହୋମ୍ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସାରା ସମାଜକୁ ସର୍ତକ ରହିବାର ସନ୍ଦେଶ ଦେଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହିପରି ସନ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସ ।

ବାହୁବଳୀ ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ । କିଛିଦିନ ହେଲା ସେ ବିଦେଶରୁ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରଭାସ ବିଦେଶରୁ ଫେରିବା ପରେ ନିଜକୁ ହୋମ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରଖଛନ୍ତି । ଏବଂ ଏପରି କରି ସେ ସମାଜ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ନିଜକୁ କ୍ଯାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରଖିବା କଥା ପ୍ରଭାସ ନିଜେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଜରିଆରେ ଫ୍ୟାନ୍ ଓ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଭାସ ପୋଷ୍ଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ମୁଁ ବିଦେଶରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଫେରିବା ପରେ ଦେଶରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି ନେଇ ମୁଁ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ନିଜର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ଠିକ୍ ଭାବେ ରଖୁଥିବେ ।’ ତେବେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏଭଳି କାମ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts