Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ, ସୋମବାରଠୁ କମିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟ ପାଇଁ ଗୌରବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ‘ଦୁନିଆରେ ହଜାରେ ବାଘ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରାବିଡ…’ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଟେଲରଙ୍କ ବଡ ବୟାନ
  • ||

ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ପୋତିଦେଲେ, ଧରାପଡିଲେ ପର୍ଣ୍ଣଷ୍ଟାର୍ ଓବ୍ରେ ଗୋଲ୍ଡ , ୨ ସହଯୋଗୀ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ

30/08/2020 at 3:08 PM

ଫ୍ଲୋରିଡା, ୩୦|୦୮:  ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା । ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ବା ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଚର୍ଚ୍ଚିଚ ପର୍ଣ୍ଣଷ୍ଟାର୍ ଲରେନ୍ ଓ୍ୱାମ୍ବଲେସଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ସେ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ସହଯୋଗ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି ।

ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ଗତ ବୁଧବାର ରାଉଲ୍ ଗୁଲିନ୍ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ନିଶା କାରବାର ଏବଂ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଗୁଲିନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ଗୁରୁବାର ଫ୍ଲୋରିଡାର ଏକ ଅପରିତ୍ୟକ୍ତ ସ୍ଥାନରୁ ରାଉଲଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଓ୍ୱିଲନ୍ ପାର୍କର ଓ ଜେରିମ୍ ପିଟର ନାମକ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ପରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଲରେନଙ୍କ ନାଁ ଆସିଥିଲା । କାରଣ ସେ ରାଉଲଙ୍କ ମୃତଦେହ ଲୁଚାଇବାରେ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।  ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଲରେନ୍ ୨୦୧୮ରେ ୬ ମାସ ପାଇଁ ଜେଲ୍ ଯାଇ ସାରିଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ରାଉଲଙ୍କୁ ଆଲାବାମାର ଦୋଥାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେ ଘରକୁ ନିଜ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ । ଏହାସହ ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରୁଥିବା କହିଥିଲେ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ ମୃତଦେହକୁ ପୋତି ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts