ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

କରୋନା ସଚେତନତା : ମୁହଁରେ ମାସ୍କ, ହାତରେ ଗ୍ଲୋବ୍ସ ପିନ୍ଧି ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଜର୍ଜିଆ ଗଲେ ପୂଜା ହେଗଡେ

14/03/2020 at 2:11 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୦୩ : ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କରୋନା ଭୟ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | କରୋନାର ପ୍ରଭାବ ବଲିଉଡରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ହଲିଉଡ଼ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ବଲିଉଡ ଉପରେ କରୋନା ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଛି | ବକ୍ସ ଅଫିସ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାନ୍ଦା ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଛି | କରୋନା ଭୟରେ ଲୋକ ଘରୁ ବାହାରୁନାହାନ୍ତି | ଯାହାଫଳରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମରୁ ମଧ୍ୟ ଆୟ ହେଉନାହିଁ | ଅପରପକ୍ଷରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଥିବା ଫିଲ୍ମର ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ଘୁଞ୍ଚେଇ ଦିଆଯାଇଛି | ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ଛାଡ ବଲିଉଡ ଜଗତ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଇଭେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି | ସେଲିବ୍ରିଟି ମଧ୍ୟ ନିଜ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ମାସ୍କ ଓ ସାନିଟାଇଜର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପବ୍ଲିକ ପ୍ଲେସକୁ ଯିବାଆସିବା କରୁନାହାନ୍ତି |

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ହେଗଡେ ନିକଟରେ ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କଭି ଇଦ କଭି ଦିୱାଲି’ରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି | ପୂଜା ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏକା ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ | ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ପ୍ରଭାସ ୨୦ ରଖାଯାଇଛି | କାରଣ ଏହା ପ୍ରଭାସଙ୍କ ୨୦ତମ ଫିଲ୍ମ | ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ପୂଜା ଜର୍ଜିଆ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଛନ୍ତି |

ପୂଜା ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ଏକା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଫଟୋରେ ସେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ବିମାନବନ୍ଦରରେ ବସିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ମାସ୍କ ସହ ସେ ହାତରେ ଗ୍ଲୋବ୍ସ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଫଟୋ ସହିତ ସେ ଏକା କ୍ୟାପସନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ ଅଭିନୟକୁ ନେଇ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ନିଜ ଅଭିନୟକୁ ସେ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଏସବୁ କରିଛନ୍ତି | ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସକ ଲାଇକ କରିଛନ୍ତି | ଏହାସହ ଲୋକେ କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ନିଜ ନିଜର ଭାବନା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | 

   Related Posts