ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୨୦-୨୨ରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇଛି ୨୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ, ବିଧାନସଭାରେ ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଖିତ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ଧମାଲ୍‌ କରୁଛି ‘PS-1’, ଜାଣନ୍ତୁ ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନରେ କେତେ କଲା କଲେକ୍ସନ

2/10/2022 at 1:09 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୨।୧୦: ମଣି ରତ୍ନମଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଔପନ୍ୟାସିକ ଫିଲ୍ମ ‘ପୋନିୟିନ୍ ସେଲଭାନ୍’ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇସାରିଛି।ଏହା ରିଲିଜ୍‌ ହେବା ମାତ୍ରେ ଥିଏଟର ହାଉସ୍‌ ଫୁଲ୍‌ ହୋଇଛି । ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି ଏହି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ କଲେକସନ୍‌ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା । ବିକ୍ରମ, ଜୟମ ରବି, କାର୍ତ୍ତି, ତ୍ରିଶା ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରି ତାରକାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସଜ୍ଜିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର କ୍ରେଜ ରହିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଦକ୍ଷିଣରୁ ହିନ୍ଦୀ ଭର୍ସନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଛି। ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଫିଲ୍ମଟି ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିଥିବାବେଳେ ଏବେ ଏହାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନର କଲେକ୍ସନ୍ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କାହାଣୀ କାଲକି କୃଷ୍ଣମୂର୍ତ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ଉପନ୍ୟାସ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହି ହେଉଛି ଏକ ମଲ୍ଟିଷ୍ଟାର୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର। ଯେଉଁଥିରେ ସାଉଥ୍‌ରୁ ବଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତାମାନେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହା ପ୍ରାୟ ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବଜେଟରେ ନିର୍ମିତ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଭାରତୀୟ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୩୬.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିଛି। ଏବେ ଫିଲ୍ମର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନର ସଂଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସିଛି ।

ଫିଲ୍ମ ‘PS1’ ହେଉଛି ଐତିହାସିକ ଡ୍ରାମା, ଯାହାର କାହାଣୀ ଚୋଳ ସାମ୍ରାଜ୍ୟର ଇତିହାସ ଉପରେ ଆଧାରିତ ।ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ୩୨.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା କଲେକସନ୍‌ କରିଛି। ଘରୋଇ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫିଲ୍ମର ମୋଟ ସଂଗ୍ରହ ୬୯.୦୦କୋଟି ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। କେବଳ ହିନ୍ଦୀ ହିଁ ନୁହେଁ, ଫିଲ୍ମର ଯାଦୁ ସାଉଥରେ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ତାମିଲ ସିନେମାର ଏହା ହେଉଛି ତୃତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାହା ଉଦଘାଟନୀ ଦିନରେ ଏତେ ରୋଜଗାର କରିଥିଲା । କରାଯାଉଛି ଯେ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୬୯.୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବ।

   Related Posts