previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୫୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବୃହତ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଜବତ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ
  • ||
  • କାଶ୍ମୀର ଘାଟି ଅଶାନ୍ତ, ପୁଣି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଆତତାୟୀ
  • ||
  • ଆଣବିକ ଦସ୍ତାବିଜ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ଚଢଉ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଲା ସତର୍କ
  • ||

‘Ponniyin Selvan’ ମୋସନ୍‌ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍‌, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଚୋଳ ସାମ୍ରାଜ୍ୟର ଝଲକ

3/07/2022 at 11:23 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୦୩।୦୭: ଫେମସ୍‌ ନିର୍ମାତା ମଣି ରତ୍ନାମ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପୋନିୟିନ ସେଲଭାନର ପାର୍ଟ-୧କୁ ବହୁତ ସମୟ ଧରି ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି। ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ବିଗ୍‌ ବଜେଟ୍ ଫିଲ୍ମ ୫୦୦ ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏହା ତାମିଲ ,ହିନ୍ଦୀ, ତେଲୁଗୁ, କନ୍ନଡ ଏବଂ ମାଲାୟାଲମ୍ ଭାଷାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ହେଲେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ କୌଣସି ଅପଡେଟ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମେକର୍ସ ଏହାର ଏକ ନୂଆ ମୋସନ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ କହିଛନ୍ତି ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ଫିଲ୍ମର ଡିଟେଲସ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ।

ପୋନିୟିନ୍ ସେଲଭାନ୍ ଫିଲ୍ମ ଲାଇକା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ଏବଂ ମାଡ୍ରାସ୍ ଟକିଜ୍ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଦୁଇଟି ଭାଗରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଯାହାର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ୩୦ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ପୋଷ୍ଟରରେ ଚୋଳ ସାମ୍ରାଜ୍ୟର ଝଲକ ଦେଖାଯାଇଛି । ଏଥିରେ କିଛି ଲୋକ ଚୋଳ ରାଜବଂଶର ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଥିବା ବେଳେ ପୋଷ୍ଟରରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଚୋଳ ରାଜବଂଶର ଲୋକମାନେ ଆସୁଛନ୍ତି।

ଫିଲ୍ମର ପୋନିୟିନ୍ ସେଲଭାନ୍ ମୋସନ୍ ପୋଷ୍ଟର ସହ ଫିଲ୍ମର ମ୍ୟୁଜିକ୍ କମ୍ପୋଜ୍‌ କରିଥିବା ଏ ଆର ରେହମାନ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଟିମ୍‌ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ଏଡଭେଞ୍ଚର ହେବ ବୋଲି ନିର୍ମାତା କହିଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ୭ ଜୁଲାଇ ତାମିଲନାଡୁର ଥାନଜାଭୁରରେ ପୋନିୟାନ ସେଲଭାନ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ଲଞ୍ଚ ହେବାକୁ ହେବାର ଥିଲା ହେଲେ କୌଣସି କାରଣରୁ ନିର୍ମାତାମାନେ ବାତିଲ କରିଥିଲେ । କୁହାଯାଇଛି କି ଏହି ଲଞ୍ଚରୁ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

   Related Posts