ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ଛଅ ବର୍ଷ ଶିଶୁର ମୃତ ଦେହ,ଭାଇ ସହ ଖେଳିବାକୁ ଯାଇ ଫେରିନଥିଲା ଘରକୁ

18/10/2022 at 2:17 PM

ଭୁବନ ୧୮/୧୦: ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନ ଚାରିଟା ସମୟରେ ବଡ ଭାଇ ସହ ଖେଳିବାକୁ ଯାଇ ଘରକୁ ଫେରି ନଥିଲା ଛଅ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ପୁତ୍ର । ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ଫାଣ୍ଡି ପଛପଟ ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ । ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଖୋଜୁଛି ସୁରପ୍ରତାପପୁର ଫାଣ୍ଡି ପୋଲିସ । ଏପରି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭୁବନ ଥାନା ସୁରପ୍ରତାପପୁର ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଟିପିଲେଇ ଗ୍ରାମରେ ।

ଗ୍ରାମର ରମାକାନ୍ତ ନାୟକଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ଋଷି ନାୟକ ୬ ବର୍ଷର ପୁଅ ଗତକାଲି ନିଜର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲା । ନୂଆ ଜାମା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ଅପରାହ୍ନ ଚାରିଟା ସମୟରେ ବଡ ଭାଇ ସହିତ ଖେଳିବାକୁ ଘରୁ ବାହାରିଥିଲା । ତେବେ ଖେଳ ସାରି ବଡ ଭାଇ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲା ବେଳେ କିନ୍ତୁ ରିଷି ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲା ।

ପରିବାର ଲୋକେ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ନିକଟସ୍ଥ ଫାଣ୍ଡି ପଛପଟ ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଥିଲା ଋିଷିର ମୃତଦେହ । ତେବେ ପରିବାର ଲୋକେ ଋଷିକୁ ପୋଖରୀରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଭୁବନ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଇଥିଲେ । ତେବେ ଭୁବନ ଡାକ୍ତର ଋଷିକୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ତେବେ ପରିବାର ଲୋକେ ସୁରପ୍ରତାପପୁର ଫାଣ୍ଡିରେ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ ।

ଭୁବନ ମେଡିକାଲରେ ସୁରପ୍ରତାପପୁର ଫାଣ୍ଡି ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଶବକୁ ଜବତ କରିବା ସହିତ ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । ତେବେ ଋଷିର ମୃତଦେହ ଫାଣ୍ଡି ପଛପଟ ପୋଖରୀରୁ କିପରି ମିଳିଲା ତାର କାରଣ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ । ରିଷିର ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts