AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଗୁଲମର୍ଗ ସ୍କିଂ ରିସର୍ଟରେ ହିମସ୍ଖଳନ, ଫସିଲେ ଅନେକ ବିଦେଶୀ ଟୁରିଷ୍ଟ
  • ||
  • ନବ ଦାସ ହତ୍ୟା ମାମଲା, ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ୍‌ ଜେ.ପି ଦାସ କରିବେ ତଦନ୍ତର ତଦାରଖ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି, ଟ୍ୱିନସିଟିର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ବଜେଟ୍: ସୁନା-ରୁପା, ସିଗାରେଟ୍ ମହଙ୍ଗା, ଶସ୍ତା ହେଲା ଟିଭି ଉପକରଣ ଓ ସାଇକେଲ୍, ଖେଳନା
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଫୋକସ୍; ୨୦୪୭ ସୁଦ୍ଧା ଦୂର ହେବ ଏମିନିଆ, ଗ୍ରୀନ୍ ହାଇଡ୍ରୋଜେନ୍ ମିଶନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଫୋକସ୍; ୨୦୪୭ ସୁଦ୍ଧା ଦୂର ହେବ ଏମିନିଆ, ଗ୍ରୀନ୍ ହାଇଡ୍ରୋଜେନ୍ ମିଶନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟିପଡ଼ିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଅଟୋ, ୯ ଆହତ
  • ||

ଜବତ SUV କାର୍‌ରେ ଅୟସ୍ କରିବା ପୋଲିସକୁ ଦେଲା ଟେନ୍‌ସନ୍‌ , କାର୍ ଭିତରୁ ୩ ଘଣ୍ଟା ଯାଏଁ ବାହାରିପାରିଲେନି ତିନି ପୋଲିସ

5/03/2020 at 6:48 PM

ଲକ୍ଷ୍ମୌ ୦୫।୦୩: ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଜବତ କାର୍‌ରେ ବୁଲିବା । ଜବତ ହୋଇଥିବା କାର୍‌କୁ ନେଇ ବୁଲୁଥୁଲେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ । ଗାଡି ମାଲିକ ନିଜ କାର୍‌ର ଅପବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା ମନେ କରି କାର୍‌ଟିକୁ ଟ୍ରାକ୍‌ କରି ଗ୍ଲୋବାଲ ପୋଜିସନ୍‌ ସିଷ୍ଟମ୍ (GPS)ର ବ୍ୟବହାର କରି ଲକ୍‌ କରିଦେଲେ । କାର୍ ଡୋର ଫିଟିଲାନି କି ବାହାରିପାରିଲେନି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ।   ୩ ଘଣ୍ଟା କାର୍‌ ଭିତରେ ଫସି ରହିଲେ ୩ ପୋଲିସ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଠାରୁ ୧୪୩କିମି ଦୂରରେ ଥିବା ଲାଖୀପୁର ଖେରୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି ଏହିପରି ଘଟଣା ।

ବୁଧବାର ଦିନ ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ କି ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଏକ ୨୦୧୮ ମଡେଲ୍‌ର ଏସୟୁଭି କାର୍‌ ଜବତ କରିଥିଲା । ଏବଂ ଗାଡିଟି ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଖେରୀ ଜିଲ୍ଲାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କାର୍‌ଟି ଥାନାକୁ ଯିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କାର୍‌ରେ ବୁଲୁଥିଲେ ବୋଲି ଗାଡି ମାଲିକ ମନେ କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ଗାଡି ମାଲିକ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ କାର୍‌କୁ ଟ୍ରାକ କରି ଲକ୍‌ ପକାଇଦେଇଥିଲେ । ଗାଡିଟି ଲକ୍‌ ପଡିବା ଦ୍ବାରା ୩ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଫସିରହିଥିଲେ ଜଣେ ସବ୍‌-ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଏବଂ ଦୁଇ କନେଷ୍ଟବଳ ।  ସେପଟେ ନିଜ ଗାଡିର ଅପବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଗାଡି ମାଲିକ । ଗାଡିର ଅପବ୍ୟବହାର ନେଇ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି ।

ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ ଜାରି କରାଯାଇଛି ।  ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଷ୍ଟେସନ ହାଉସ ଅଫିସର  ଗୋମଟିନଗର (SHO), ପ୍ରଶଂସା କୁମାର ସିଂଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ପଠାଯାଇଛି। ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଆସିବା ପରେ ଦୋଷୀମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

   Related Posts