suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ରାକେଶ ଟିକାୟତଙ୍କୁ ହେପାଜତରେ ନେଲା ପୋଲିସ; କୃଷକ ନେତା କହିଲେ: ଆରମ୍ଭ ହେବ ନୂଆ କ୍ରାନ୍ତି

21/08/2022 at 5:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୦୮: ଲକ୍ଷିମପୁର ଖେରିରୁ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଆସୁଥିବା କୃଷକନେତା ରାକେଶ ଟିକାୟତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ନେଇଛି। ଏନେଇ ରାକେଶ ଟିକାୟତ ଟୁଇଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସରକାରଙ୍କ ଇଶାରାରେ କାମ କରୁଥିବା ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କୃଷକଙ୍କ ସ୍ୱରକୁ ଦବେଇପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ରାକେଶ କହିଛନ୍ତି। ଟିକାୟତ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଏହି ସଂଘର୍ଷ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ଥିବା ଯାଏଁ ଚାଲିବ

ଖବର ଅନୁସାରେ ରାକେଶ ଟିକାୟତ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନଙ୍କ ସହିତ ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦେଇନଥିଲେ। ଫଳରେ ସେମାନେ ରାଜରାସ୍ତା ଉପରେ ବସି ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଏସିପି ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ନେଇଯାଇଛନ୍ତି।

ରାକେଶ ଟିକାୟତ ଏକ ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତାରେ କହିଛନ୍ତି କଣ ଦିଲ୍ଲୀକୁ କୃଷକମାନଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ବାରଣ କରା ଯାଇଛି? ସବୁଜ ଗାମୁଛା, ଓ ଚଦର ପକାଇ କଣ କେହି ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ରାକେଶ ସେହି  ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ବେକାରି ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଜନ୍ତରମନ୍ତରରେ ହେଉଥିବା ଏକ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଆମେ ଯାଉଥିଲୁ। ବେକାରି ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ସେଠାରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ହେଉଥିଲା। ନା ଏହା କୌଣସି ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା। ନା ସେଠାରେ ମୋର କୌଣସି ବ୍ୟାନର ରହିଥିଲା।

   Related Posts