scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମହିଳାଙ୍କୁ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଚାହୁଁଥିବାରୁ ପୋଲିସ୍‌ ମାରିଲା ଚାପୁଡ଼ା, ରାଗି ଯାଇ ଡେଲିଭରି ବୟ କଲେ ଏପରି କାମ…

25/10/2022 at 6:39 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୫/୧୦: ଜମାଟୋ ବୟଙ୍କ ଅଜବ କାର୍‌ନାମା । ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ପାଇଁ ନିଜ ବାଇକ୍‌ରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ । ପୋଲିସ୍‌ ଠାରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରକୁ ଟେକା ପଥର ଫୋପାଡ଼ିଲେ । ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘିଟିଛି ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ ପୋସଖାନ୍‌ ମାର୍କେଟ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ପୋଲିସ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ୨୩ ବର୍ଷୀୟ ନଦୀମ୍‌ ନାମକ ଜଣେ ଜମାଟୋ ବୟ ଶନିବାର ପୋସ୍‌ଖାନ୍‌ ମାର୍କେଟ୍‌ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଆସିଥିଲା । ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ କିଛି ପପୁଲାର୍‌ ଘର ସହ କିଛି ବଡ଼ ବଡ଼ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ନଦୀମ୍‌ ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲ୍‌ରୁ ଖାଦ୍ୟ ନେଇ ଡେଲିଭରି କରିବା ପାଇଁ ସେଠାକୁ ଆସିଥିଲା । ଖାଦ୍ୟ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ବେଳେ ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତି ତାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଏହି ସମୟରେ ନଦୀମ୍‌ ମହିଳାଙ୍କୁ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଚାହିଁଥିବା ମହିଳା ଜଣକ ନିକଟ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ପୋଷ୍ଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଏହାକୁ ନେଇ ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ପୋଲିସ୍‌ ନଦୀମ୍‌କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ନଦୀମ ରାଗିଯାଇଥିଲା । ଏହାର ପରଦିନ ଅର୍ଥାତ ରବିବାର ସେ ଉକ୍ତ ଛକକୁ ଆସି ପାଟି କରିବା ସହ ନିଜ ବାଇକ୍‌ରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲା । ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହା ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ଫର୍ଣ୍ଣିଚର ଦୋକାନକୁ ବ୍ୟାପି ଯାଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ୍‌ ନଦୀମ୍‌କୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରୁ ସେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରକୁ ପଥର ଫୋପାଡ଼ିଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ଲୋକେ ଭିଡ଼ ଜମାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଶେଷରେ ପୋଲିସ୍‌ ନଦୀମ୍‌କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts