Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

‘ଅପମାନ ଅପେକ୍ଷା ମତେ ଗୁଳି କରିଦିଅ’, ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ନିଜକୁ ଗୁଳି କରିଦେଲେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ

10/09/2022 at 5:40 PM

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼, ୧୦/୦୯: ଥାନା ଭିତରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅତ୍ମହତ୍ୟା । ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରି ନିଜକୁ ଶେଷ କରିଦେଲେ ଥାନା ସବ୍‌-ଇନ୍ସପେକ୍ଟର । ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାର କାରଣ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ରକର୍ଡ କରି ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ହରିୟାଣାର ଏକ ଥାନାରେ । ଅଧିକାରୀ ଜଣଙ୍କ ଅପମାନ ସହ୍ୟ ନକରି ପାରି ଏପରି ଚରମ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସତୀଶ କୁମାର ହରିୟାଣା ଅନ୍ତର୍ଗତ ହୋସିଆର୍‌ପୁର ପୋଲିସ୍‌ ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲେ । ଗୁରୁବାର ଏକ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ତାଣ୍ଡା ପୋଲିସ୍‌ ଷ୍ଟେସନ୍‌କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସେଠାକାର ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଓଙ୍କାର ସିଂହ ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ସହ ଅପମାନିତ କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ସହ୍ୟ କରିନପାରି ସେ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ ସେ ତାଣ୍ଡା ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କୁ ଅପମାନ ବଦଳରେ ଗୁଳି କରିଦେଇଥିଲେ ଭଲ ହୋଇଥାନ୍ତା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଷ୍ଟେସନ୍‌ ହାଉସ୍‌ ଅଫିସର୍‌ଙ୍କ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରିନଥିବା କାରଣରୁ ଘଟିଛି ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।    

ହରିୟାଣା ଏବଂ ପଞ୍ଜାବ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ହେବାକୁ ଥିବା ଏକ ମାମଲାକୁ ନେଇ ସେ ମତେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଜଣାଇଥିଲି ଯେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ମାମଲର ତଦନ୍ତ ମୁଁ କରୁଛି । ଅନ୍ୟ ମାମଲର ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀ ଜଣାଇପାରିବେ ।ଏହାପରେ ସେ ମତେ ଅପମାନ ପରେ ଅପମାନ ଦେଇ ଚାଲିଲେ ଏବଂ ମୋ ନାମରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଦେଲେ । ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ନିଜକୁ ଶେଷ କରିଦେଉଛି ବୋଲି ସେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts