scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କଟକ ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଆସିଲା ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ, ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ

4/07/2023 at 6:56 PM

କଟକ ୪୭: କଟକରୁ ଯାଜପୁର ରୋଡ଼ ଭଡ଼ାରେ ଯାଇଥିବା କାର୍ ଚାଳକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଘଷିପୁରାରୁ ମିଳିବା ଘଟଣାର ରହସ୍ୟ ଧିରେ ଧିରେ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଛି । ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ପୋଲିସର ହସ୍ତଗତ ହେବା ପରେ ଡ଼୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ତେବେ କେଉଁ କାରଣରୁ ଡ଼୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଗଲା ଓ ଏଥିରେ କାହାର ସମ୍ପୃକ୍ତି ରହିଛି ସେ ନେଇ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କଟକ କଲେଜ ଛକରୁ କାର୍ ନେଇ ଯାଜପୁର ରୋଡ଼ ଭଡ଼ାରେ ଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର ଭଗବାନ ବଇରିରଞ୍ଜନ । ୨୪ତାରିଖ ରାତି ସାଢ଼େ ୮ଟାରେ ବାହାରିଲେ ଯାଜପୁର । ଆଉ ରାତି ସାଢ଼େ ୧୦ଟା ପରେ ଡ୍ରାଇଭର ଭଗବାନଙ୍କର କୌଣସି ଖୋଜ ଖବର ମିଳିଲା ନାହିଁ । ପରେ ୨୮ ତାରିଖରେ କେଉଁଝର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଘଷିପୁରା ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରୁ ମିଳିଲା ଭଗବାନଙ୍କର ଗଳିତ ମୃତଦେହ । ଏଭଳି ଏକ ରହସ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟିବାର ୧୧ ଦିନ ପରେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ପୋଲିସକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ମିଳିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ତେବେ କିଏ ଓ କାହିଁକି ଭଗବାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ ସେ ନେଇ ପୋଲିସ ଅଧିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଜାରି ରଖିଛି । ଘଷିପୁରା ଥାନା ପୋଲିସ କଟକର ମାଲଗୋଦାମ ଥାନା ଓ ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଥାନା ସହଯୋଗରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଜାରି ରଖିଛି । ତେବେ କାର ଚାଳକ ଭଗବାନଙ୍କୁ କାର୍ ଭିତରେ ହିଁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ମିଳିଛି ।

ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ ଭଗବାନଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଏକ ସୁଚିନ୍ତିତ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ନୁହେଁ । କୌଣସି କାରଣରୁ କାରରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଓ ଭଗବାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଛି । ଏହି ବଚସା କାରଣରୁ ହଠାତ ରାଗିଯାଇ କାରରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଗଳା ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଯେଉଁ ତିନି ଜଣ କାର ଭଡ଼ାରେ ନେଇଥିଲେ ସେମାନେ ହିଁ ଅଭିଯୁକ୍ତ କିମ୍ବା ଘଟଣାରେ ଆଉ କେହି ସମ୍ପୃକ୍ତ ସେ ନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବାବଦରେ ପୋଲିସ ଠୋସ୍ ସୂଚନା ପାଇ ସାରିଛି ଓ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ଉଠିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

You Can Read :

   Related Posts