scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୋଲିସକୁ ଭୁଆଁ ବୁଲାଇ ଚାଲୁଥିଲା ରେଭ୍‌ ପାର୍ଟି : ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ଏକାଧିକ ରୂପଜୀବୀ, ଚଢାଉରେ ମିଳିଲା ମଦ ଓ କଣ୍ଡୋମ

6/11/2022 at 11:03 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୬।୧୧ : ରିସୋର୍ଟ ବାହାରେ ଦାମୀ ଦାମୀ କାର୍‌ ଲାଗିଥିଲା । ଭିତରେ କମ୍ପୁଥିଲା ଡିଜେ । କିଏ ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ ତ’ପୁଣି କିଏ ବିବସ୍ତ୍ର । କିଛି ସୁଇମିଂ ପୁଲ୍‌ରେ ତ’ଆଉ କିଛି ଛାତ ଉପରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିଲେ । ସବୁ ନିଶାରେ ଚୂର… । ପୁଲିସ୍‌ ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ରିସୋର୍ଟ ଭିତର ପରିବେଶ ଏମିତି ଥିଲା । ଏହା ହେଉଛି ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଚଢ଼ଉ ବେଳର ଦୃଶ୍ୟ । ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଉପକଣ୍ଠ ଚନ୍ଦକା ଥାନା ମେଣ୍ଡାଶାଳ ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ପାଣିଓରା ସ୍ଥିତ ‘ହାପି ମୋମେଣ୍ଟ’ ରିସୋର୍ଟରେ । ପୁଲିସ୍‌ ସେଠାରେ ଚଢ଼ଉ କରି ୩୦ ଯୁବତୀ, ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଯୁବକ ଓ କିଛି ପୌଢ଼ (୫୦ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ) ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା । ଏହି ବେଆଇନ୍‌ ରେଭ ପାର୍ଟି ଆୟୋଜନ କରିଥିବା ମାଲିକ ସହିଦନଗର ପ୍ଲଟ୍‌ ନଂ ଏ-୧୨୦ର ଶିବପ୍ରସାଦ ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ ପରିଚାଳକ ରାହୁଲ ମଲ୍ଳିକକୁ ପୁଲିସ୍‌ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଶିବପ୍ରସାଦ କିଛି ଦିନ ତଳେ ରେଭ ପାର୍ଟି ଆୟୋଜନ କରିବେ ବୋଲି ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ୫ଟି ଟିକେଟ୍‌ରେ ଗୋଟିଏ ଫ୍ରି ଅଫର ଥିଲା । ଏଣ୍ଟ୍ରିି ଟିକେଟ ମୂଲ୍ୟ ଥିଲା ୭ ଶହ ଟଙ୍କା । ଏଥିରେ କେବଳ ଡିନ୍‌ର ଫ୍ରି-ଥିଲା । ମଦ ପାଇଁ ଅଲଗା ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା । ବିୟର ବଟଲ ୧୫୦ ଟଙ୍କା, ବିୟର କେନ୍‌ ୨୨୦ ଟଙ୍କା ଓ ବିଦେଶୀ ମଦ ପେଗ୍‌ ମୂଲ୍ୟ ୨ ଶହେରୁ ଆରମ୍ଭ । ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ୯ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପାର୍ଟି । ରିସୋର୍ଟରେ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଥିଲେ । ସହର ଠାରୁ ଦୂରରେ ଥିବାରୁ ପୁଲିସ୍‌ର ନଜର ନଥିଲା । ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ସେବା ଦେବାକୁ ୧୦ ଜଣ ରୂପଜୀବୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନେଇ ରିସୋର୍ଟରେ ରଖିଥିଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ । ରାତି ବଢ଼ିବା ସାଙ୍ଗକୁ ରେଭ୍‌ ପାର୍ଟିର ତାତି ବଢ଼ିଥିଲା । ସ୍ଥିତି ଏମିତି ହୋଇଥିଲା ଯେ ଡିଜେ ସାଉଣ୍ଡରେ ପାଖଆଖ ଲୋକଙ୍କ ନିଦ ହଜି ଯାଇଥିଲା ।

ଚନ୍ଦକା ଥାନା ଆଇଆଇସି ସୁରେନ୍ଦ୍ର ବଳ ଏ ବିଷୟରେ ଖବର ପାଇ ରାତି ସାଢ଼େ ୨ଟାରେ ଫାଣ୍ଡି ଏଏସ୍‌ଆଇଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ପଠାଇଥିଲେ। ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ପଚାରିବାରୁ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟି ଚାଲିଛି କହି ପାର୍ଟି ଆୟୋଜକ ଭୁଆଁ ବୁଲାଇଥିଲେ । ପୁଲିସ୍‌ ପଳାଇ ଆସୁଥିଲା । ହେଲେ ଗେଟ୍‌ ବାହାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଓ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବସ୍ତ୍ର ଦେଖି ପୁଲିସ୍‌ ମନରେ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ଅଧିକ ଫୋର୍ସ ନେଇ ସେଠାରେ ଚଢ଼ଉ କରିଥିଲା ପୁଲିସ । ପୁଲିସ୍‌କୁ ଦେଖି ଅଧିକାଂଶ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ ଅନ୍ଧାରରେ ଧାଇଁ ପଳାଇଥିଲେ । ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରଚୁର ନିଶାରେ ଥିଲେ ସେମାନେ ଉଠି ପାରିନଥିଲେ । ୨୦ ଜଣ ଯୁବକ ଓ କିଛି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଧରି ପଚରା ଉଚରା କରି ଛାଡି ଦେଇଥିଲା ପୁଲିସ । ତେବେ ଏହି ପାର୍ଟି ଆୟୋଜନ କରିଥିବା ରିସୋର୍ଟ ମାଲିକ ଶିବପ୍ରସାଦ ଓ ପରିଚାଳକ ରାହୁଲକୁ ଜେରା କରିବା ପରେ ସବୁ ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା । ସେଠାରୁ ପୁଲିସ୍‌ ୨୦ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ବିଦେଶୀ ମଦ, କଣ୍ଡୋମ ଓ କିଛି ଅନ୍ତଃବସ୍ତ୍ର ଜବତ କରିଛି ।

ଏନେଇ ଜୋନ୍‌ ଏସିପି ରମେଶ ବିଶେଷ କହିଛନ୍ତି, ରିସୋର୍ଟ ମାଲିକ ବେଆଇନ୍‌ ଭାବେ ଏହି ପାର୍ଟି ଅୟୋଜନ କରୁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅନୁମତି ନେଇ ନାହାନ୍ତି । ରିସୋର୍ଟ ପାଇଁ ବାର୍‌ ଲାଇସେନ୍ସ, ଆଲକହଲ ଓ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଲାଇସେନ୍ସ ନଥିଲା । ଯାହା କରୁଥିଲେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବେଆଇନ । ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି । ଦରକାର ପଡିଲେ ଉକ୍ତ ରିସୋର୍ଟକୁ ସିଲ୍‌ କରାଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts