suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅତର୍କିତ ଚଢାଉ : ୮ ଗିରଫ, ଟଙ୍କା ଜବତ

23/01/2023 at 2:50 PM

ଫୁଲବାଣୀ ୨୩।୦୧ : ଫିରିଙ୍ଗିଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା । ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଚଢାଉ । ୮ଜୁଆଡି ଗିରଫ ସହ ଦଶ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ ହୋଇଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫିରିଙ୍ଗିଆ ପୋଲିସ କୌଣସି ସୁତ୍ରରୁ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଫିରିଙ୍ଗିଆରେ ଚାଲିଥିବା ଏକ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଅତର୍କିତ ଭାବେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଏହି ଚଢାଉରେ ୯ ଜଣ ଜୁଆଡ୍ଡିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ୮ ନଗଦ ଦଶ ହଜାର ୧୯୦ ଟଙ୍କା ଜବତ ହୋଇଛି । ଏହାସହି ୫ଟି ମୋବାଇଲ୍‌, ଫୋନ୍‌ ଏବଂ ତାସ ମଧ୍ୟ ସିଜ୍‌ କରିଛି ପୋଲିସ । ଏନେଇ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଫିରିଙ୍ଗିଆ ର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଜୁଆ ଖେଳ ଚାଲିଥିବା ନେଇ କିଛି ମାସ ହେଲା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇ ଆସୁଥିଲା l

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଫିରିଙ୍ଗିଆ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ କରିଛି ଦିନ ତଳେ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ତପନ କୁମାର ନାହାକ ।  କମ୍‌ ଦିନରେ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଥିବା ବେଆଇନ ମଦ କାରବାର, ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା, ଚୋରା ଗଂଜେଇ ଚାଲାଣକାରିଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି l ଫିରିଙ୍ଗିଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ରକ୍ଷା କରିବା ସହ ଭାଇଚାରା ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସାଧାରଣରେ  ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି l

   Related Posts