Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଘନୀଭୂତ ହେବ ଲଘୁଚାପ, ପ୍ରଭାବରେ ଦୁଇଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ
  • ||
  • ରେଳ ଧାରଣାରୁ ମିଳିଲା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଣଜାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ଦେଶରେ ଉପରତଳ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫୮୧୫ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କନ୍ନଡ ଗାୟକ ଶିବମୋଗା ସୁବାନାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହୃଦଘାତରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ସକ୍ରିୟ : ଦୁଇ ଦିନ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଫୁଲୁଛି ବିଭିନ୍ନ ନଦୀ
  • ||

ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍‌ରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌ରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ : ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସବ୍ ଜେଲ୍‌ରେ ଚଢାଉ, ବ୍ୟାପକ ନିଶା ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ

7/06/2020 at 12:50 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୭।୬: ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସବ୍ ଜେଲରେ ବ୍ୟାପକ ନିଶା ଓ ବ୍ରାଉନସୁଗାର କାରବାର ଘଟଣାରେ ଆକ୍ସନ ମୋଡକୁ ଆସିଛି ପ୍ରଶାସନ ।  ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଜେଲରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି ପୋଲିସ । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଓ ପୋଲିସ ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି ।

ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢେ ୭ ଟାରୁ ସାଢେ ୯ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଛାନଭିନ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ଖଇନି, ଗୁଟଖା, ବିଡି, ସିଗାରେଟ୍, ଲାଇଟର୍ ଓ ମୋବାଇଲ୍ ଚାର୍ଜର ମିଳିଥିବା ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶାନ୍ତନୁ ମହାନ୍ତି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । 

ତେବେ ଆଗକୁ ଜେଲ୍ ଉପରେ ନଜର ରଖାଯିବ ଓ ନିୟମିତ ଚଢ଼ାଉ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ । ଜେଲ୍ ଭିତରେ ଅନେକ ସ୍ଥାନ ଅଛି, ଯାହା ସିସିଟିଭି ନଜରରେ ନାହିଁ । ଅଧିକ ସିସିଟିଭି ଲଗାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ।

ଜେଲ୍ ରେ ଏସବୁ ବେପାର ନେଇ ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ କରାଯାଇଥିଲା । ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ ଅପରେସନରେ ଯେଉଁ ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ଚଢାଉ ବେଳେ ସେସବୁ କିନ୍ତୁ ଧରାପଡିନି । ପୁଣି ଜେଲକୁ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ ଏବଂ ମୋବାଇଲ ଯିବା ପଛରେ ଯେଉଁ ଜେଲ୍ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସଂପୃକ୍ତି ଅଛି ସେନେଇ କେବେ ତଦନ୍ତ ହେବ, କେବେ ଆକ୍ସନ ହେବ ସେନେଇ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

   Related Posts