oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଓଡିଶା ଗ୍ରାମ୍ୟବ୍ୟାଙ୍କର ମ୍ୟାନେଜର ମୃତ, ଗୁରୁତର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ସୂଚନା, ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଲାଗୁ ହେଲା ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି
  • ||
  • ଅଗ୍ନିଶ୍ଵର ମନ୍ଦିର ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲେ ପୂଜକ, ସିଂହଦ୍ୱାର ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଲା ପୋଲିସ୍‌
  • ||
  • ଅରୁଣାଚଳ ପ୍ରଦେଶ: ତଓ୍ୱାଙ୍ଗରେ ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍, ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ଲୁଗା ଶୁଖାଇବା ହେଲା କାଳ, ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ଭିଜୁଛି ସାରା ରାଜ୍ୟ, ଭଦ୍ରକରେ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ବର୍ଷା
  • ||
  • ବାରାମୁଲ୍ଲାରେ ଶୋପିଆନ୍‌ରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିପାତ, ମୁଲୁରେ କମ୍ୱିଂ ଜାରି
  • ||

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କେବଳ ସାଲ୍ୟୁଟ୍ ନନେଇ ପ୍ରେସର ନେବା ଦରକାର, ସିନେମା ଗଙ୍ଗାଜଲର ଅଜୟ ଦେବଗନ ପରି ହୁଅନ୍ତୁ -ଅରୁପ ପଟ୍ଟନାୟକ

9/10/2019 at 5:41 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର – ମୋ ସରକାର ଏବଂ 5T ର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ନେଇ ସରକାର ତତ୍ପର।  ଏପଟେ କିନ୍ତୁ ସରକାରୀ ଦଳର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ପୋଲିସ  ଅଧିକାରୀଙ୍କର କିନ୍ତୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ନେଇ ଏତେଟା ସିୟୋର ନୁହନ୍ତି।  ପୋଲିସ ବିଭାଗରେ ‘ମୋ ସରକାର’ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ସେ ଯଦି ଓ କିନ୍ତୁ ଭଳି ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କହିଛନ୍ତି। ଥାନା ଗୁଡିକର ସତ ପରିଖିବାକୁ ଅର୍ଦ୍ଧସତ୍ୟ ଓ ଗଙ୍ଗାଜଲ ଭଳି ସିନେମା ଦେଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।  କହିଛନ୍ତି ସବୁ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ  ସିନେମାର ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପରି ହେବା ଦରକାର। 

କ୍ରାଇମକୁ ସଜାଡ଼ିବା ଲାଗି ଗଙ୍ଗାଜଲର ଅମିତ କୁମାର ଭଳି ଏସପି ଦରକାର । ଗଙ୍ଗାଜଲର ଅଜୟ ଦେବଗନ ହେବା ଲାଗି ପୋଲିସକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି ମୁମ୍ବାଇର ପୂର୍ବତନ ପୋଲିସ କମିଶନର ତଥା ବିଜେଡି ନେତା ଅରୂପ ପଟ୍ଟନାୟକ । ହେଲେ ପୋଲିସ ବିଭାଗରେ ‘ମୋ ସରକାର’ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ନେଇ ସିୟୋର ନୁହଁନ୍ତି ଶାସକ ଦଳର ଏହି ବରିଷ୍ଠ ନେତା।  ‘ମୋ ସରକାର’ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉତ୍ତରରେ କିନ୍ତୁ ଓ ଯଦି ଶବ୍ଦ ଯୋଡି ସେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି ।  କହିଛନ୍ତି ‘ମୋ ସରକାର’ ଭଲ ପଦକ୍ଷେପ ହେଲେ ଏହା ନିର୍ଭର କରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଉପରେ।  ଏହା କଷ୍ଟକର କିନ୍ତୁ ଯଦି ସଠିକ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୁଏ ତେବେ ଏହା ସମ୍ଭବ।…

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କମିଶନର ଭାବେ କାମ କରିଥିବା ଅରୁପ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଥାନାରେ କଣ ହୁଏ ତାହା ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜଣା।  ଥାନାର ସତ କଣ ଜାଣିବାକୁ ସେ ଅର୍ଦ୍ଧସତ୍ୟ ଓ ଗଙ୍ଗାଜଳ ଭଳି ସିନେମା ଦେଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।  ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କେବଳ ସାଲ୍ୟୁଟ୍ ନନେଇ ପ୍ରେସର ନେବା ଦରକାର।  ଯଦି ସରପ୍ରାଇଜ୍ ଚେକ୍ ହେବ ତେବେ ଯାଇ ଯୋଜନା ସଫଳ ହୋଇପାରିବ। …

ଅରୂପ ପଟ୍ଟନାୟକ ତ ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମ କହିଲେ କିନ୍ତୁ ଆମ ମନରେ ବି ପ୍ରଶ୍ନ ଗଙ୍ଗାଜଲର (ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମର ଡବଲ ୱିଣ୍ଡୋ) ସୁପରହିରୋ ଅମିତ କୁମାର ହେବା ବେଳକୁ ଅର୍ଦ୍ଧସତ୍ୟର ପୋଲିସ ଅଫିସର ଅନନ୍ତ ବେଲାଙ୍କରର ଡିପ୍ରେସନ ଯଦି ପୋଲିସକୁ ଗ୍ରାସିଲା ଏବଂ ଏହାର  କାରଣଟା ଯଦି ନେତାଙ୍କ  ଚାପ ହୁଏ ତେବେ କଥା ସରିଲା । ଜଣେ ନେତା ଓ ପୋଲିସ ଅଫିସର ଭାବେ ଅରୂପ ଏହାକୁ ଭଲ ଭାବେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରିଥାନ୍ତେ।  

   Related Posts