oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର:ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବଦଳିକୁ ବିରୋଧ, ରାସ୍ତା ଉପରେ ପାଠ ପଢ଼ିଲେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ରେ ୪ ଓଡ଼ିଆଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା, ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଦୁଇ ଛୁଆ ମୃତ
  • ||
  • ଶାରଳାଙ୍କ ପୀଠରେ ଷଷ୍ଠୀ ପୂଜା, ମା’ଙ୍କ ଦର୍ଶନ ଲାଗି ଜମୁଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଭିଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୦୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲ୍ ଗଲା ଟୁଙ୍ଗୁରୁ ଭୋଳ, ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ ପଡିଲା ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ
  • ||
  • ମହାଷଷ୍ଠୀରେ ଭିଜିବ ଉପକୂଳ, ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ପହିଲାରୁ ବଢିବ ବର୍ଷା ପରିମାଣ
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାର ବସିବ କ୍ୟାବିନେଟ ବୈଠକ, ୧୦ଟି ପ୍ରସ୍ତାବରେ ବାଜିପାରେ ମୋହର
  • ||

ଧାମନଗରରେ ରହସ୍ୟଜନକ ଭାବେ ନାବାଳିକା ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା- ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ପୁଲିସ ଭୂମିକା

5/11/2019 at 7:39 PM

ଭଦ୍ରକ ୦୫।୧୧- ଭଦ୍ରକ ଧାମନଗରରେ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ଦଶରଥପୁର ବ୍ଲକର ମଙ୍ଗଳପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ଉପରୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପର୍ଦ୍ଦା ହଟି ନ ଥିବା ବେଳେ ଭଦ୍ରକ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସନ୍ଦେହ ଘେରକୁ ଆସିଛି ।ଭଦ୍ରକ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେଉଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଦାୟୀ ୨ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧରା ପଡ଼ିନାହାନ୍ତି ।

ମୁମୁର୍ଷୁ ଅବସ୍ଥାରେ ନାବାଳିକା ଉଦ୍ଧାର ହେବାପରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାକୁ ୪ ଦିନ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ କିମ୍ବା ତାର ସହଯୋଗୀକୁ ଗିରଫ କରି ପାରିନାହିଁ । ସ୍ମିତାରାଣୀ ମାମଲା ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା କୋଅପରେଟିଭ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲାରେ ଯାଜପୁର ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଭଦ୍ରକ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏଥିରେ ଆଉ ଏକ ଫର୍ଦ୍ଦ ଯୋଡ଼ିଛି । ଭଦ୍ରକ ଏସ୍‌ପି ପ୍ରଥମେ ଏହି ମାମଲାକୁ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାର କହି ନିଜେ ମୁଣ୍ଡରୁ ହଟେଇ ଦେଇଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଏନେଇ ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଆଇଜିଙ୍କୁ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଥିଲେ ।ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଆଇଜି ଭଦ୍ରକ ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରିପୋର୍ଟ ଦେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଭଦ୍ରକ ଏସ୍‌ପି ପୁଣି ଥରେ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ ନଭେମ୍ବର ୨ ତାରିଖରେ ଯାଜପୁର ମଙ୍ଗଳପୁର ଥାନାରେ ଏନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଟ୍ବିଟରରେ ଦୋଷ ଝାଡୁଥିବା ବେଳେ ମୃତ ନାବାଳିକାର ବାପା ଏନେଇ ନଭେମ୍ବର ୩ ତାରିଖରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି ।କିନ୍ତୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିନାହିଁ କିମ୍ବା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆଗଉନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।…

ଏହିମାମଲାରେ ଯାଜପୁର ମଙ୍ଗଳପୁର ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତର ୨ ଜଣ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । କିନ୍ତୁ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ତାର ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ଏବେବି ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ଭଦ୍ରକ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁ କି ଯାଜପୁର ପୋଲିସ କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବାରେ ପୋଲିସ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହିଁ ସାଂଘାତିକ।

 ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସେକ୍‌ ନନ୍‌ ଏବଂ ତାର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ଏବେବି ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ଭଦ୍ରକ ଧାମନଗର ପୋଲିସ ହବିବ ନଗର ଅଞ୍ଚଳରୁ ସହଯୋଗୀ ଗୋଲାମ୍‌ ଗସ୍‌କୁ ଅଟକ ରଖି ଯାଜପୁର ମଙ୍ଗଳପୁର ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି ।ତେବେ ପ୍ରଶ୍ନ କେତେଜଣ ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ? କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ନାବାଳିକାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଲା ।

   Related Posts