AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ସଙ୍ଗୀତା ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ଅଭିଯୁକ୍ତ ମେସ୍‌ ମାଲିକ ଥାନାରେ ଅଟକ

9/02/2020 at 9:29 AM

ଭଦ୍ରକ ୦୯।୦୨ : ଭଦ୍ରକ ବାସୁଦେବପୁରର କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ସଙ୍ଗୀତା ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା । ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମେସ୍ ମାଲିକ ବାସୁଦେବପୁର ଥାନାରେ ଅଟକ । ବିନିକୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ନ୍ୟୁଜ 7 ଲଗାତର ଭାବେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ କରିବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ସେଚ୍ଛାସେବୀ ସଂଗଠନ , ମାନବାଧିକାର କର୍ମୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ  ନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ମାମଲା ନେଇ ପୋଲିସ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା ।

 ଯେଉଁ ମେସ୍ ରେ ବିନି ରହୁଥିଲେ ସେହି ପ୍ରିନ୍ସ କଟେଜ ମେସ୍ ମାଲିକ ପ୍ରତାପ ଡାଙ୍ଗୁଆ ଥିଲେ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ । କାରଣ ବିନିଙ୍କ ସହ ପ୍ରତାପଙ୍କ ସଂପର୍କ ନେଇ  ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ନେଇ ମେସ ମାଲିକଙ୍କୁ  ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ ବାରମ୍ବାର ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଧରାଛୁଆଁ ଦେଇ ନଥିଲେ । ତେବେ କିଛି ସ୍ଥାନରେ ସେ ସଫେଇ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ତାହା ବାପା ଝିଅର ସଂପର୍କର ଭିଜୁଆଲ । ଭଦ୍ରକ ମଞ୍ଜୁରୀ ରୋଡ୍ ରେଲୱେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ବିନିଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା ।ତେବେ ମେସ୍‌ ମାଲିକ ଅଟକ ନେଇ ଭଦ୍ରକ ଏସ୍‌ଡିପିଓ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts