scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଶୁଭମ ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ବଢୁଛି, କିଏ ସେହି ଚାରି ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ?

1/02/2020 at 6:17 PM

ଭଦ୍ରକ ୦୧।୦୨:   ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧୂସୁରି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଜଣେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରର ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଜୋର୍‌ ଧରିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା । ଆଉ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଖୋରକ୍‌ ଯୋଗାଇଛି ଶୁଭମ୍‌ର ଶେଷ ଚିଠି । ଯେଉଁଥିରେ ଏଭଳି କିଛି ଲେଖା ଯାଇଛି ଯାହା ଶୁଭମର ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ସଂଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ୫ଦିନ ହେବ ନିଖୋଜ୍‌ ଥିଲା ଶୁଭମ । ଆଉ ୫ଦିନ ପରେ ଗାଁ ପାଖରେ ଥିବା ନଦୀ ପଠାରେ ଏକ ଗଛରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଛି ତା’ର ମୃତଦେହ । ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ ସହ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ଧାମ ନଗର ପୋଲିସ ।

ଗତ୨୭ରୁ ନିଖୋଜ୍‌ ଥିଲା ଶୁଭମ୍‌ । ଶେଷରେ ତା’ର ମୃତଦେହ ମିଳିଲା । ଗାଁ ପାଖ ନଦୀ ପଠାରେ ଏକ ଗଛରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ । ଶୁଭମ୍‌ ତ ଚାଲିଗଲା, ହେଲେ ତା’ର ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ଅନେକ ସଂଦେହ । ଆଉ ଏହି ସଂଦେହର ମୂଳ କାରଣ ହୋଇଛି ଶୁଭମ୍‌ର ଶେଷ ଚିଠି ।

ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧୂସୁରି ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ଶୁଭମ୍‌ ପ୍ରଧାନର ରହସ୍ୟଜନକ ମୃତ୍ୟୁ କୁ ନେଇ ଏବେ ସାରା ଅଂଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍‌ ଧରିଛି । ପରିବାର ଲୋକ ଏହାକୁ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ କହୁଥିବା ବେଳେ ସତ କ’ଣ ଜାଣିବାକୁ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ । ଘଟଣାସ୍ଥରରେ ଛାନଭିନ୍‌ କରିଛି ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ ।

କାକୁଡ଼ିଆ ଗଡ଼ିଆ ଗାଁରେ ଥିବା ମାମୁଁ ଘରେ ରହି ପାଠ ପଢ଼ୁଥିଲା ଶୁଭମ୍‌ । ଯେଉଁଦିନ ଶୁଭମ୍‌ ନିଖୋଜ୍‌ ହେଲା ସେଦିନ ବାପା ସରୋଜ ପ୍ରଧାନ ତାକୁ ଆଣି ମାମୁଁ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ସଂଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଶୁଭମ୍‌କୁ ନଦେଇ ମାମୁଁଘର ଲୋକେ ବି ବହୁତ ଖୋଜାଖୋଜି କଲେ । ଆଉ ଶୁଭମ୍‌ ନିଜ ଖାତାରେ ଲେଖିଥିବା ଗୋଟେ ଚିଠିକୁ ନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ।

ଶୁଭମ୍‌ ଚିଠିରେ ୪ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଥା ଲେଖିଛି । ଯେଉଁମାନେ କି ଶୁଭମ୍‌କୁ ବାରମ୍ବାର ଧମକ୍‌ ଦେଉଥିବା ଲେଖାଯାଇଛି । ଏମିତିକି ସେମାନେ ଶୁଭମ୍‌କୁ ଫୋନ୍‌ କରିଛନ୍ତି ଆଉ ନମ୍ବର ଡିଲିଟ୍‌ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ କହିଥିବା ଲେଖା ହୋଇଛି ।

ତେଣୁ ଶୁଭମ୍‌ର ମାମୁଁଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ର କଲ୍‌ ଡିଟେଲ୍‌ସ୍‌ ଚେକ୍‌ ହେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍‌ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଶୁଭମ୍‌ କି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ କାହାର କ’ଣ ଶତ୍ରୁତା ଥିଲା କିମ୍ବା କେଉଁ ଉଦେଶ୍ୟ ରଖି ଶୁଭମକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ତାହା ପୋଲିସର ତଦନ୍ତରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିବ ।

ତେବେ ଶୁଭମ୍‌ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି ନା’ ତାକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ତାହା ଜାଣିବାକୁ ପୋଲିସ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts