oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପାତାଳି ମହୋତ୍ସବ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ପୋଲିସ ବାବୁ ମଦ ପିଇ ମାତାଲ ହେଲେ ଆଉ ରାସ୍ତାରେ ଗଡିଲେ, ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ୍

10/02/2019 at 4:35 PM

ସୋନପୁର ୧୦|୨:  ମଦ ପିଇ ରାସ୍ତାରେ ଗଡିଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ । ସୋନପୁର ଜିଲ୍ଲା ବୀରମହାରାଜପୁର ଥାନାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଏଏସଆଇ ବିପିନ ବିହାରୀ ଜାନୀ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଲୁହାଖଣ୍ଡି ଗାଁ ରାସ୍ତାର ଉପରେ ଗଡିଥିବା ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଦେଖନ୍ତୁ ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣକ ଫୁଲ୍ ମାତାଲ । ମାତାଲ ଅବସ୍ଥାରେ ରାସ୍ତାରେ ଗଡୁଛନ୍ତି ଲୋକଙ୍କୁ ଗାଲିଗୁଲଜ କରି ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ଏଭଳି ଆଚରଣ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ବେଆଇନ ମଦ କାରବାର ଯୋଗୁଁ ଅସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବାବେଳେ ଖୋଦ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ନିଜେ ମାତାଲ ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ଗଡିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ।

ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣଙ୍କ ବୀରମହାରାଜପୁର ଥାନା କୋଟସମଲାଇ ଠାରେ ହେଉଥିବା ପାତାଳି ମହୋତ୍ସବକୁ ଡ୍ୟୁଟି କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମହୋତ୍ସବର ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ଏହି ପୋଲିସ ବାବୁ ଜଣକ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ବ ତୁଲାଇବେ କଣ ନିଜେ ମାତାଲ ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ଗଡୁଛନ୍ତି । ଓଲଟା ଲୋକଙ୍କୁ ଗାଳି ଗୁଲଜ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହଁ ଖାକି ପୋଷାକ ମଧ୍ୟରୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଜୋତା ପିନ୍ଧି ସେ ଶୋଇପଡିଥିବାବେଳେ ସାର୍ଟକୁ ନିଜ ତଳେ ଲୋଚାକୋଚା କରି ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଉଠିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପୋଷାକକୁ ସେ ଯେମିତି ତଳେ ପକାଉଥିଲେ ଆଉ ଧରିଥିଲେ ଲାଗୁଥିଲା ବର୍ଦ୍ଦି ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ତିଳେମାତ୍ର ସମ୍ମାନବୋଧ ନାହିଁ ।

ପୋଲିସ ବାବୁ ମାତାଲ ହୋଇପଡିଥିବା ଦେଖି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଉପହାସ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସାର୍ଟରେ ଲାଗିଥିବା ନେମ୍‌ପ୍ଲେଟର ଫଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ନିଶା ଭାଙ୍ଗିନଥିଲା । ପାଖରେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ପଡିଥିଲା । ତାକୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଉଠାଇନେଇ ପରେ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ।

ସେ ଏମିତି କେମିତି ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥାଇ ମାତାଲ ହେଲେ ବୋଲି ପଚାରିବାରୁ ଟିକେ ନିଦ ଲାଗିଲା ଆଉ ଶୋଇପଡିଲି ବୋଲି ସଫେଇ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହା କହିବା ବେଳକୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଦ ଟଳମଳ ହେଉଥିଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଭଣ ଭଣ ମଦଗନ୍ଧ ବାହାରୁଥିଲା ।   

   Related Posts