scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସସପେନ୍ସ ବଢ଼ାଉଛି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ପୋଷ୍ଟ : ୪୮ଘଣ୍ଟା ପରେ ବି ରହସ୍ୟ ଘେରରେ କୃତ୍ତିକା ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା

18/02/2020 at 5:18 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୮/୨: ଭୁବନେଶ୍ବର ବିଜେବି ନଗରରେ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଛାତରୁ ପଡ଼ି ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଏବେ ବି ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ହଟିପାରିନି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ ନାନା ସଂଦେହ ଉଠିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସ୍କୁଲ ପରୀକ୍ଷା ଚାଲିଥିବାରୁ କୌଣସି ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବି ତଥ୍ୟ ଆଦାୟ କରିପାରୁନି ପୋଲିସ।

ସସପେନ୍ସ ବଢ଼ାଉଛି ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ପୋଷ୍ଟ । ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ । ତଥାପି ୪୮ଘଣ୍ଟା ପରେ ବି ରହସ୍ୟ ଘେରରେ କୃତ୍ତିକା ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା । ଭୁବନେଶ୍ବର ବିଜେବି ନଗରରେ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଛାତରୁ ପଡ଼ି ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଏବେ ପ୍ରକୃତ କାରଣ କ’ଣ ତାହା ଜଣାପଡ଼ୁନି । ନା’ ଘର ଲୋକେ କିଛି ମୁହଁ ଖୋଲୁଛନ୍ତି, ନା’ ସାଙ୍ଗସାଥୀ  ।  ପରୀକ୍ଷା ଚାଲିଥିବାରୁ ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରୁନି ପୋଲିସ । କିନ୍ତୁ ସସ୍‌ପେନ୍ସ ବଢ଼ାଉଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ । ହାର୍ଟ ସାଇନ୍‌ ଆଉ ପେନ୍‌, ଫିୟର, ହେଟ୍‌ ଭଳି ଶବ୍ଦ, ପୁଣି ତିନି ଜଣ ଝିଅ ଚିତ୍ର ସହ ‘ଫାଇନାଲି ସ୍କେଚ୍‌ କମ୍‌ପ୍ଲିଟେଡ୍‌’ ଲେଖା ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଆଉ ଗୋଟେ ପଟେ କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ ଏଭଳି ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘଟଣାକୁ ଅତି ସତର୍କତାର ସହ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । କୃତ୍ତିକାଙ୍କ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ଚାଟିଂକୁ ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ କରିଛି । ସେହିଭଳି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts