oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର: ମାଆ ବିରଜାଙ୍କ ପୀଠରେ ଚାଲିଛି ନବଦିନାତ୍ମକ ପୂଜା, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରଥଟଣା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ନବରାତ୍ରର ତୃତୀୟ ଦିନ, ମନ୍ତ୍ରଧ୍ୱନୀ ଓ ଚଣ୍ଡୀପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଝଙ୍କଡ଼ ପୀଠ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ସହରରେ ପଶିଲେ ୩ ହାତୀ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||

ଦୁଇ ଦୁଇଟି ମାମଲାର ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଟେର୍‌ ପାଉନି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସ

9/11/2019 at 4:46 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୯।୧୧ –   ଦୁଇ ଦୁଇଟି ହତ୍ୟା ମାମଲାର ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତ । ପୋଲିସ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଧରିପାରୁନାହିଁନଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା । ଏବେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ କ୍ଷୋଭ ।

ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାହାଦଲପୁର ହତ୍ୟା ଘଟଣାକୁ ବିତିଲା ଦୁଇଦିନ । ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବା ଲୋକରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଭିଆଇ ହତ୍ୟାକାରୀ ମାନେ ଖୋଲା ଆକାଶ ତଳେ ଘୁରି ବୁଲୁଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ତ ଦୁରର କଥା ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଏବେବି କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ପାଖରେ କୌଣସି ସୁଚନା ନାହିଁ । ହତ୍ୟାକାରୀ ମାନେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରେ ଗଲେ କୁଆଡେ । କମିସନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ସହିତ କ୍ୟୁଏଟି ଟିମ ମଧ୍ୟ ଏହି ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଧରିବାପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ ଜାରି ରଖିଛି । ଗୁରବାର ସଂଧ୍ୟା ୫ଟାରେ ବାହାଦଲପୁରର ଅନିଲ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ଅନିଲର ବାପା ଏବେବି ଗୁଳିମାଡରେ ଆହତ ହୋଇ ଏମ୍ସରେ ଚିକିସ୍ଥିତ ହେଉଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ଏକାମ୍ର କଲେଜ ସମ୍ମୁଖ ଅମରେଶ ହତ୍ୟାଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବାରେ ପୋଲିସ ବିଫଳ ହୋଇଛି । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ୧୫ ରୁ ୨୦ ଜଣଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତ  ରହିଥିବାବେଳେ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ମାତ୍ର ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଚୁପହୋଇ ବସିପଡିଛି । ତେବେ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ନାପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ ।

ରାଜଧାନୀରେ ଅବାଧ ନିଶା କାରବାର ଓ ପିସ୍ତଲ କାରବାର ଯୋଗୁ ଏଭଳି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟୁଥିବା ପୁର୍ବତନ ଡିଜି ଏସ ଏନ ତିୱାରୀ କହିଛନ୍ତି । ନିଶା କାରବାର ବନ୍ଦ କରା ନ ଗଲେ ଆଗକୁ ଏଭଳି ଘଟଣା ବଢିବ ପଛେ କମିବାର ନାଁ ନେବନାହିଁ । ଏପରିକି ବିହାରର ମୁଙ୍ଗେର ହେଉ ଅବା ଝାରଖଣ୍ଡ । ସେହି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଚୋରାରେ ପିସ୍ତଲ ଆଣି ଅନ୍ୟାୟାସରେ ଅପରାଧି ବୁଲୁଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ଧରିବାପାଇଁ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ୟାପକ ଚଢାଉ କରି ଅପରାଧିମାନଙ୍କୁ ଧରିବାର ଆଶ୍ୟକତା ରହିଛି ବୋଲି ପୁର୍ବତନ ଡିଜି ଏସ ଏନ ତିୱାରୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି  ।

ଧଳା ଜହର ସାଙ୍ଗକୁ ପିସ୍ତଲ ବେପାର ଆଉ ତା ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପୋଲିସ ଆଖିରୁ ନିଦ ହଜାଇ ଦେଇଛି । ଆଜି ମଧ୍ୟ ଭୁବନେଶ୍ବର ଡିସିପି ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନାକୁ ଯାଇ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ତର୍ଜମା କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts