suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ନକଲି ଭୋଟ ଦେବାକୁ ଆସି ଫସିଲେ ବିଜେପି ନେତା, ଧରାପକାଇଲେ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିର ୨ ଏଜେଣ୍ଟ

2/12/2020 at 10:34 AM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୦୨।୧୨: ମିଛ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ଯାଇ ଫସିଲେ ବିଜେପି ନେତା ।  ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବିଧାନ ପରିଷଦର ୧୧ଟି ସିଟ୍‌ ପାଇଁ ଆଜି ମତଦାନ ମଧ୍ୟରେ ଏପରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କଡା ସୁରକ୍ଷାବଳୟରେ ମଧ୍ୟରେ ଭୋଟଗ୍ରହଣ ହୋଇଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିରେ ଜଣେ ନେତାଙ୍କୁ ନକଲି  ଭୋଟ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି । ମତଦାନ ସମୟରେ ବିଜେପିର ନୋଏଡ଼ା ଦାଦରୀ ନଗର ପାଳିକାର ମନିନିତ ସଭାସଦଙ୍କୁ ନକଲି ଭୋଟ ଦେଉଥିବା ସମୟରେ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିର ଏଜେଣ୍ଟମାନେ ଧରି ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପଞ୍ଜାବକିଶୋରୀରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ , ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ଓ ବିଜେପି ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜାନପୂର୍ଣ୍ଣ ମାହୋଲ ରହିଛି । ସପାର ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରବକ୍ତା ଶ୍ୟାମ୍‌ ସିଂହ ଭାଟି ବିଧାନ ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପାର୍ଟ ତରଫରୁ ଏଜେଣ୍ଟ ଭାବେ ଚୟନ ହୋଇଥିଲେ, ତାଙ୍କ ସହିତ ଜଗବୀର ନମ୍ବରଦାର ମଧ୍ୟ ଏଜେଣ୍ଟ ଭାବେ ଚୟନ କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ  ଏହିସ ସମୟରେ ମନୋନୀତ ସଭାସଦ ଦୀପକ ଭାଟୀଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ  ଫର୍ମ  ନେଇ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ସପାର ୨ ଏଜେଣ୍ଟ ସଭାସଦଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ ଥିଲେ, ଏବଂ ମତଦାନ କରିବାରେ ରୋକ ଲଗାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ହଙ୍ଗାମା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ସପାର ଏଜେଣ୍ଟମାନେ ମିଛ ମତଦାନ କରିବା ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ଧରି ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମିଛ ଭୋଟ ଦେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲେ ସପା ଏଜେଣ୍ଟ ।  

   Related Posts